klik ïrkklik lunchen in de winkel koninklijk trots thailand to go! smile nieuwsgierig Op het vliegveld van Chiang-Mai zag ik deze to-go. Zelfs in Thailand worden we dus gekopieerd. Frits Vogelaar, SM AH 1221 Zevenaar. Alle (oud-)collega's hartelijk bedankt voor jullie meeleven bij mijn 40-jarig jubileum. Teun Noordermeer, senior medewerker Verkoop, AH 1154 Alblasserdam. Liefst 130 kinderen van drie verschillende scholen hebben wij uitgenodigd om met ons in de winkel een Klasselunch te houden. De gedekte tafels waren over de paden verdeeld. De kinderen vonden het prachtig. Joke Pirovano, TL VA 1606 Heiloo. Kwaliteitsmedewerker Rinus van der Burg is op 29 april koninklijk onderscheiden voor zijn enorme inzet en betrokkenheid als vrijwilliger gedurende 40 jaar bij zijn voetbalclub Voorschoten '97. Rinus werkt al ruim 42 jaar bij Albert Heijn. Wij zijn koninklijk trots! Ed Vrijenhoek, SM AH 1107. Samen met de bekendste SM van Nederland op de foto voor mijn 40-jarig jubileum. Mijn collega's regelden de ontmoeting toen Harry bij ons in de buurt was. Iedereen hartelijk bedankt, ook voor de vele cadeaus en de gezellige avond. Het was weer een dag om niet te vergeten. Janny ten Wolde, medewerker VA, AH 1133 Zaandam. Sena Yava§ is 7 maanden oud en heel nieuwsgierig naar de laatste ontwikkelingen bij papa op het werk. Papa (Recep) werkt bij Albert en zorgt samen met de collega's van Albert Replenishment dat klanten op www.ah.nl hun boodschappen kunnen doen. bedankt

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 8