€5; VASTE MVP VOORDELEN: Attractiepark Duinrell Exclusief voor AH-medewerkers Albert Heijn wil ook voor medewerkers het bijzondere bereikbaar maken. Dat doen we met het Medewerker Voordeel Plan (MVP). Met de bijbehorende Blauwe Voordeelkaart geniet je van mooie vaste voordelen en speciale maandelijkse aanbie dingen. Vermeld bij boekingen altijd je MVP-nummer. 10% korting op alle I boodschappen bij Albert Heijn (tot 300 per jaar) 18,50 korting op weekendjes weg www.weekendjeweg.nl/select/ah Altijd 40% extra gratis bonusbeltegoed bij AH Mobiel (bellen sms): Collectiviteitskorting op diverse verzekeringen Ongevallenverzekering KORTING Voordelig kennismaken met een kapsalon in de buurt? AH-medewerkers krijgen maar liefst 50 procent korting op de Kappersbon cadeaucheque. Bestellen KORTING Het tropische Tkibad, de X-stream glijbaan en de Kikkerachtbaan. Attractie park Duinrell heeft voor ieder wat wils om een spetterende dag te beleven. AH-medewerkers krijgen 5 korting p.p. op entreekaarten Entreebewijs kopen MVP-kaart aanvragen of verloren? Ga naar Intranet HK/AH Plaza of SupplyWeb, onder de link: Werk en klik op Medewerker Voordeel Plan. I Maak jij een 3 1 Het kan al vanaf ;se minicruise naar Newcastle? Inbegrepen Prijzen Reserveren www.ah.nl/personeelsaanbieding www.centraalbeheer.nl/00001* www.ohracollectief.nl/ahold* www.hienfeld.nl, onder code 30870 Geldt niet voor franchisenemers Geldt niet voor gepensioneerden De Kappersbon cadeaucheque t.w.v. 50 kost normaal 24,95. AH-medewerkers betalen slechts 12,50! De Kappersbon cadeaucheque geeft recht op 1 gratis behandeling en vrijblij vend 10 korting op een tweede en derde be handeling bij een kapsalon naar keuze. Je kunt deze bon inwisselen bij ruim 400 aangesloten kapsalons door heel Nederland. Ga naar www.kappersbon.nl, klik op acties, voer de actiecode in 'AH2011KB1' en plaats je bestelling. Vandaag besteld, morgen in huis. Vragen? DNP Marketing BV, tel. (0416) 75 02 20 of kijk op www.kappersbon.nl. De normale entreeprijs voor het attractiepark is 19 p.p. AH-mede- werkers betalen 14 p.p. De toeslag voor twee uur Tikibad bedraagt 3,50 p.p. Ga naar www.duinrell.nl/aha en voer de actiecode 'aha' in. De e-tickets zijn te bestellen vanaf 1 juni 2011 t/m 30 juni 2011 en zijn geldig t/m 30 oktober 2011. Deze aanbieding is niet geldig in combinatie met andere acties en kortingen. Kijk voor de openingstij den en veiligheidsregels op www.duinrell.nl. Overtocht IJmuiden-Newcastle en vice versa, 2-pers. binnenhut met douche en toilet •Bustrans fer naar centrum Newcastle en vice versa •Reisinformatie en online boekje over Newcastle •Brandstoftoeslag. Prijzen variëren van 59 tot 97 afhankelijk van de geko zen vertrekdatum. Vertrekken kan dagelijks tot en met 30 sep tember 2011. Prijs is inclusief brandstof. Deze kan variëren op basis van de olieprijs. Kijk voor de actuele prijzen op www.dfds.nl/ahaonline. Online via www.dfds.nl/aha, telefonisch met actiecode AHA11 via 0255-546666. Bij telefonisch reserveren wordt 15 aan reserveringskosten in rekening gebracht. Op alle reizen van DFDS Seaways zijn de DFDS-voorwaarden van toepassing.

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 15