vraa g aanbod aangeboden Dagje Disney *AH Voetbaltoernooi Onbekende verzamelaar RAVELEIJNPAKKET! De prijs is... Een Raveleijn pakket t.w.v. 119 Twee kaartjes voor de Efteling Boek Raveleijn Figurino van 1 van de 5 Ruiters Gezelschapsspel Raveleijn Mail je antwoord o.v.v. je naam en je adres voor maandag 16 mei naar aha-magazine@ah.nl. De winnaars maken we bekend in Aha 6. Zij krijgen het pakket vervolgens binnen twee weken toegestuurd. 3 april 2011, Parijs. Collega's van AH 1138 Rotterdam genieten van een dagje Disneyland. Niet alleen de kinderen vinden de voetbalplaatjes leuk, ook deze onbekende viervoeter stond met een jasje aan op plaatjes te wachten! Astrid Oerlemans, medewerker op verschillende afdelingen bij AH 8543, Steenbergen. ARZBERG AH SERVIES Diverse AH-serviesdelen, zoals verkocht in de jaren '96/97 bij Albert Heijn waaronder ontbijt-, diner-, diepe en gebaksborden. Kop en schotels, bekers, eierdopjes, ovenschaal, dessertschaal, vleesschaal en sauskom. Sija van Nielen, 06-49996792 Schoonhoven. Van 25 april tot en met 15 mei (week 17-19) staat Albert Heijn weer in het teken van de AH Eftelingweken. Aha verloot samen met de Efteling een leuk prijzenpakket. Wil jij dit winnen? Mail dan het juiste antwoord op de volgende vraag: Wie schreef voor de Efteling het verhaal van Raveleijn? Het AH Voetbaltoernooi staat weer voor de deur. Ook dit jaar zijn we weer te gast bij USV Elinkwijk en AFC Ajax voor alweer de derde editie van dit evenement. Winkels, DC en HK gaan de strijd met elkaar aan om te kijken wie zich een jaar lang AH Voetbalkampioen mag noemen. Op 29 mei en 5 juni strijden 112 teams voor een plek op de finaledag op i 19 juni in Amsterdam. Moedig je collega's aan en kom kijken op één van de drie dagen! Voor meer informatie zie Fit&Fun op AH Plaza/Supplyweb of Intranet HK. De inschrijving sluit op 9 mei. Vroeg opstaan voor de collega's van AH 1421 in Katwijk aan Zee. Op 9 april versierden zij de winkel voor de viering van de zestigste verjaar dag van SM Herman Thamm. Namens alle collega's gefeliciteerd!

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 9