'Er wordt scherp op alles gelet' f CLYDE ALLEYNE, magazijnmedewerker Aha 6 MRELLA BUKO, allround magazijn medewerker LVC Nieuwegein: l'Aan het orderpicken is niets veranderd en dus is Ihet werk voor mij hetzelfde gebleven. Zorgen dat Ide bestellingen volledig en op tijd deur uitgaan. i/el hebben we nu een vaste teamleader op de vloer. Als er problemen zijn, kunnen we dat met- een aan hem vertellen. Hij kent ons goed. We heb- ben veel plezier in het team en helpen elkaar altijd.' Houdbaar DC Pijnacker: TOM DAEMN, teamleader DC Tilburg: DC Zaandam: l'Met de nieuwe werkwijZe wordt er scherpl lop alles gelet. Er zijn meer leidinggevenden lop de vloer en je krijgt vaker terugkoppe ling van je teamleader. Dat is belangrijk,! vant waar gewerkt wordt kunnen ook dinger Imisgaan. Het is nog te vroeg om te zeggen ofl Imet deze werkwijze de resultaten ook beteJ Izijn. Maar het gaat zeker de goede kant op groot deel van de tijd op de werkvloer aan wezig, daar waar de productie plaatsvindt. Daarnaast zijn veel ondersteunende afde lingen zoals Human Resources, Finance en Logistiek voortaan centraal georganiseerd en werken ze mogelijk niet alleen voor Al bert Heijn, maar ook voor de andere werk maatschappijen van Ahold.' Missie geslaagd! Marcel: 'Het is lastig om nu al vergaande conclusies te trekken, maar de eerste ervaringen zijn positief. Zo is er waarde ring voor het feit dat leidinggevenden nu dichter bij de medewerkers staan, dui delijk uitleggen wat er van hen verwacht wordt en meer betrokkenheid uitstralen. En dat is precies waar we naartoe wil len: een werkcultuur waarbij iedereen precies weet wat er moet gebeuren en waar er tegelijkertijd een goede team spirit heerst. Een gezonde basis voor verdere groei.' 'De splitsing in besturing en productie geeft de nodige rust. Ik kan me nu helemaal op mijn team van 23 mede werkers richten zonder dat ik me constant druk moet maken of de dag qua productie wel goed verloopt. Dat onderdeel houden de shiftleaders immers in de gaten. Het grootste deel van de dienst loop ik op de werkvloer om te kijken en te vragen hoe het gaat. Wordt er cor rect gescand, netjes gestapeld, goed geteld en veilig ge werkt? Wij moeten ervoor zorgen dat medewerkers hun werk goed en op een prettige manier kunnen doen. Dat past goed bij mij, want ik ben een echt mensen-mens.' iHet gaat lekker, vooral omdat de teamleaders nu meer |op de vloer lopen en ik ze vaker spreek. De sfeer in Ions team is onveranderd goed. Ik ben blij dat ik hier |werk en dat is er zeker niet minder op geworden.'

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 6