winkelwedstrijd P SAMEN NAAR WINKELWEDSTRIJD 2Dit Hoeveel fans heeft jouw winkel? En wat kun je allemaal doen om de omzet van je Bloemen Planten-, AGF- of Non Food-afdeling te vergroten? Hoe staat het eigenlijk met de relatie tussen jouw Albert Heijn en de buurt? Dit is slechts een greepuitdevragen^ j jaar tee doen in de Winkelwedstrijd 2011. Winnen doe je samen. Met elkaar, maar vooral vóór de klant. Het thema van de winkelwedstrijd 2011 is dan ook 'Samen naar de top'; een wedstrijd in negen etappes, zonder zomerstop. In die wedstrijd wordt ieder winkelteam uitgedaagd de beste Albert Heijn van Nederland neer te zetten. Uiteindelijk komt in elk van de drie categorieën - AH Supermarkt, AH XL en AH to go - een landelijke winnaar uit de bus. Negen etappes tot de top Daar waar de klant in voorgaande edities van de wedstrijd het grootste oordeel in handen had, is de opzet dit jaar een stuk breder. De klant speelt zeker nog een grote rol, maar ook de omzet, het contact tussen klant en medewerker en de relatie tussen winkel en buurt tellen dit jaar mee. Kortom, met deze wedstrijdopzet worden veel afdelingen en aandachtsgebieden meegenomen. Een overzichtje: Er zijn drie commerciële etappes waarin omzet en afboekingen van Bloemen Planten, AGF en Non Food worden beoordeeld. In de drie klantenetappes geven klanten via internet hun oordeel over de winkel waar zij boodschappen doen. Er zijn nog drie verschillende etappes waarin het draait om een van de thema's klant, medewerker of buur. De wedstrijd is gestart in periode 4 en is nu in volle gang. Hoe vergaat het winkels bij de klim naar de top? Je leest er alles over op de website van de winkelwedstrijd via AH Plaza. 13 Aha naar de top!

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 13