ah mobiel in de raad bellen, want bijdeze Aha ontvang je een geactiveerde M simkaart van AH Mobiel Prepaid met 2,50 beltegoed. Werk assistent Store De raadsvergadering van de OR telt sinds begin april twee nieuwe gezichten. Sui Lam en Yvonne Boom. Wie zijn de nieuwkomers en wat vinden zij belangrijk? Ze stellen zich kort aan je voor. Werk teamleider Albert.nl sinds 2008 h ThUS woont samen met haar vriend in Rotterdam Vrije tijd uit eten gaan, sporten, verre reizen maken Dit is voor 'Met plezier naar je werk gaan, voldoening uit je werk kunnen halen en ook weer met een tevreden gevoel naar huis gaan.' 'Ik wil een positieve en crea tieve inbreng hebben in dis cussies, ook door te denken vanuit een andere invalshoek. Ik heb nog geen ervaring in de OR, maar ik hoop veel te kunnen leren.' Support |)ThUS woont samen met haar vriend in Amsterdam Vrije tijd Reizen, dansen, squashen Dit is voor 'Zeg wat je doet en doe wat je zegt' 'Wat gaat er goed, wat kan er beter en hoe kan het anders? Die vragen stel ik mijzelf continue. Ik ga voor 100% inzet met een frisse, kritische blik. Daarbij denk ik aan onderwerpen zoals de Way of Working of de CAO.' Aha 12 Als medewerker van Albert Heijn krijg je altijd 40 procent extra Bonus bel tegoed. Hier gebruik van maken is nu nog makkelijker. Stop de bijgesloten simkaart in een simlockvrij toestel en je kunt gelijk gaan bellen. Met AH Mobiel Prepaid bel je bij opwaardering met 30 euro al vanaf 9 cent per minuut en sms je vanaf 3 cent per bericht. Meer informatie www.ah.nl/mobiel/medewerkervoordeel. Prepaid internet AH Mobiel heeft nu ook prepaid internet. Hiervoor zit je niet vast aan een abonnement, maar betaal je alleen als je online bent. Overal in Nederland kun je online gaan met een dongel met een simkaart of een 'micro sim only', verkrijgbaar bij Albert Heijn. Internetten met AH Mobiel Prepaid kan al vanaf 5 cent per MB. Voor internet bestaat er helaas nog geen medewerkervoordeel. Meer informatie www.ah.nl/mobiel/prepaidinternet Bel je al met AH Mobiel Prepaid? Dan ontvang je geen simkaart. Gepensioneerden kunnen helaas geen gebruik maken van de mede werkerkorting op AH Mobiel en ontvangen geen simkaart. Franchisemedewerkers ontvangen geen simkaart maar kunnen voor vragen over deelname terecht bij hun ondernemer. Van 17 tot en met 23 maart waren de tussentijdse Albert Heijn OR verkie zingen voor de functiegroepen 2 tot en met 12. De verkiezingen werden begin dit jaar uitgeschreven na het vertrek van Matthijs Morra en Yvonne van Drunen. Morra maakte de overstap van Albert.nl naar Gall Gall en Van Drunen ging van Albert Heijn naar Etos. De opkomst bij de tussentijdse verkiezingen was hoog met een respons van meer dan 50 procent.

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 12