jubileum 40 JAAR IN HET VAK toepasselijke tas wilma is sarah Ter gelegenheid van het 12-jarig jubileum van Linda Dijk, TL VK in AH 1450 Zwijndrecht, hebben haar collega's ballonnen opgeblazen. En hoe konden die nu beter naar het feest vervoerd worden dan in een tas van AH en Linda...! SM Willem van Ruiten, AH 1302 Amsterdam, vierde op 1 maart zijn 40-jarig jubileum. Met zijn vrouw en kinderen serveerde hij vanaf 10.00 uur koffie met petitfours. De winkel was in stijl aangekleed. In totaal heeft de SM wel duizend handjes geschud want Willem vierde het feest samen met zijn klanten. SM Jaak Hendriks is de se nioren-carnavalsprins van Gekke Maandag Vereniging 'De Plaggenhouwers' uit Grubbenvorst. Zijn motto: 'Laef duch oet'. Oftewel: Leef je uit! Collega's AH 1175, Tbgelen. De vijftigste verjaardag van medewerker Verkoopafhande ling Wilma Slop uit AH 1056 Huizen ging niet ongestoord voorbij. Collega's hadden een Sarah voor haar gemaakt en die in de winkel gezet. Ook van klanten ontving Wilma vele felicitaties. SM Willem van Ruiten (57) y Ik wilde het graag met mijn klanten vieren, want het L draait in mijn werk immers om hen. Het was fantastisch. De klanten en ik hebben er van genoten! En ik ben het nog lang niet zat na veertig jaar. Mijn klanten geven me iedere dag weer energie. Ik hoop in ieder geval nog 1 tien jaar vol te maken!' I Klant meneer Van Leeuwen (87) 'De supermarktmanager doet alles om de winkel goed te laten lopen. Hij is altijd bezig en hij springt in waar nodig. Je merkt dat het echt "zijn" winkel is. Ik vond het leuk om hem even te spreken over iets anders dan de boodschappen en om zijn vrouw ■Qlk en kinderen te ontmoeten.'

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 8