Thssen de planten Stichting Albert Heijn Erfgoed. jubileumjaar plaatsen we iedere maand een leuke foto uit de oude In dat jaar... 27 mei 2012 bestaat Albert Heijn 125 jaar. In aanloop naar dit doos. Een foto waarop je medewerkers, een winkel of een bijeen komst ziet waarvan gegevens nog ontbreken in het archief van Wie zijn de mensen op de foto? Duik in het archief! iwjzojmi ?i 7 Aha Ditmaal gaan we terug naar het jaar 1984. We zien collega's aan het werk op de afdeling personeels registratie van HK 71, het vroegere hoofdkantoor in Zaandam. Dit kantoor was gevestigd aan het Ankersmidplein. Het plein waar vroeger een ankersmid op zijn boerderij smeedwerk verrichtte. In vergelijking met nu had de kantoorinrichting in de jaren tachtig nog veel weg van een plantentuin. Mail je reactie naar Stichting Albert Heijn Erfgoed: hans.blekkenhorst@ah.nl. Telefonisch kan ook via nummer (075) 659 28 08. De gegevens worden verwerkt in het museumregistratie systeem. 428 eigen winkels, 46 franchisers (totaal: 474 winkels). Start van de opmars van scanning binnen Albert Heijn. 21 juni: opening derde distribu tiecentrum in Zwolle. Hierdoor kunnen winkels in het noorden en oosten van het land enkele uren eerder bevoorraad worden. Albro Tilburg gaat samen met Carels BV als Maftre Paul verder in diepvriesgebak. Ahold bezit hiervan 40 procent van de aandelen. Voor geïnteresseerde groep jes Albert Heijn/Ahold- medewerkers (minimaal 6 en maximaal 8 personen) is het mogelijk om het Ar chief Museum van Stichting Albert Heijn Erfgoed te bezoeken. Het museum is jaarlijks geopend van 18 sep tember t/m 18 mei. Rondlei dingen worden, op aanvraag, gegeven op dinsdagen en woensdagen, van 10.30 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 14.30 uur. Aanvragen kan door een mail te sturen naar: hans.blekkenhorst@ah.nl. Zoek je collega's van vroe ger? Of reisgenoten voor een leuke vakantie? Kijk dan op: www.aholdpensioenfonds.nl. Klik: Oud-medewerker en ga naar Opsporing Verzocht. Op sporing Verzocht heeft als doel oud-medewerkers weer met el kaar in contact te laten komen. Reageren kan zichtbaar via de website of persoonlijk via een mail naar de afzender.

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 7