Buurvrouw Michaela 'Eindelijk Albert Heijn dichtbij huis. Wat heerlijk die eenpersoonsver pakkingen. En Crystal Clear water, daar hoef ik nu niet meer voor naar Nederland.' Aha 6 'Ik maak een spreekbeurt over Albert Heijn en mocht voor de ope ning al even naar binnen. Met een tas vol informatie ga ik aan de slag!' O Ongetwijfeld de meest beredeneerde 1200 vierkante meters van de Hoogboomsteenweg. Het splinternieuwe interieur van AH 3100 ziet er uit als een plaatje. Het assortiment telt 1500 Belgische producten op een totaal van 12.000. 0 De opbouw van het huismerk is hetzelfde als in Nederland. Ook hier vind je EuroShopper laag in het schap, gevolgd door het AH Huismerk, AH Excellent en AH Puur&Eerlijk Het Belgische assortiment herken je aan de toevoeging van de letters: bel, achter de productnaam op het schapkaartje. O Belgen zijn geen uitgespro ken melkdrinkers, dat verklaart de vele meters houdbare melk. O Ook brood smaakt anders in België en natuurlijk ontbreken de wafels niet: Het vlees- en visassortiment kent andere producten. Een typisch voorbeeld: zwarte pens. 6 België staat bekend om zijn chocolade. In het uitgebreide schap vinden we AH puur&eerlijk Belgische bonbons naast chocolade van Jacques en Cote d'Or Mignonnette. O De bonus kaart; Allerhande! en AH BONUS, ook in België. O De Belgische wetge ving staat verkoop van sterke drank in een supermarkt toe. Zo vind je er Hollandse Bols jonge jenever en de Belgische Hasselt Smeets jonge jenever. In het wijnschap worden naast budgetwijnen ook duurdere top wijnen gepresenteerd zoals Chateau Smith Haut Lafitte champagne. Bij deze Albert bent u koning! Met deze kwinkslag naar het Belgische koningshuis hoopt de winkel de harten van de Vlaamse klanten te winnen.

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 6