dam tot dam LOOP OOK MEE! OR"* NIEUW: DE DIALOOGLUNCH! Zaterdag 17 en zondag 18 september vindt alweer de 27e editie van een van 's werelds grootste hardloopfeesten plaats: de Dam tot Damloop. Jij en je collega's krijgen weer de gelegenheid om een startnummer te bemachtigen. Ben jij ook klaar voor de start? De ondernemingsraad wijzigt de klankborddagen in dialooglunches en dialoogdagen. Waarom en wat verandert er precies? Aha 12 Wandeltocht De Dam tot Damwandeltocht vindt plaats op zaterdag 17 september. Dit par cours is 9, 18, 26 of 40 kilometer lang. Ook kun je gaan nordic walken op de afstanden 9 of 18 kilometer. Gezellig met een groep collega's! Recreatieve loop Op zondag 18 september vindt de recreatieve loop plaats: 10 Engelse mijl - oftewel 16,1 kilometer - hardlopen tussen Amsterdam en Zaandam, aangemoedigd door vele toeschouwers en tientallen live muziek- optredens. Ook vindt op zondag de loop van 4 mijl (6,4 kilometer) plaats. Deze start en finisht in Zaandam. Wedstrijd Businessloop Het bedrijf met de laagste totaaltijd van de eerste vijf lopers is de winnaar. Voor de Wedstrijd Businessloop kun nen dus alleen echte toppers zich aanmelden. Deelnemers die binnen 1.05 uur kunnen fini shen. Deze lopers starten in een apart wed strijdvak en vormen samen het Aholdteam. Inschrijven Wil je meelopen met een van de Dam tot Damlopen? Inschrijven kan tot en met zondag 15 mei via twee verschillende formulie ren: een voor de Dam tot Damloop en een voor de Dam tot Damwandeltocht. Hier vind je het inschrijfformulier: -Winkelmedewerkers: inschrijfformulier AH Plaza -DC-medewerkers: inschrijfformulier SupplyWeb -HK-medewerkers: inschrijfformulier Intranet HK Aanmelden voor de Wedstrijd Businessloop kan alleen via e-mail: damtotdam@ahold.com Alleen voor medewerkers Het aantal start bewijzen is beperkt. De organisatie moet ieder jaar mensen teleurstellen. De inschrijving is dan ook nadrukkelijk uitsluitend bedoeld voor Ahold-medewerkers. Definitief Zeg je na inschrijving alsnog af, dan ontneem je andere collega's de kans om mee te doen. Dus: inschrijven is meedoen. Definitief. Looptraining, tips, voorbereiding? Check: Fit&Fun op AH Plaza en Intranet De klankborddagen werden door veel bestuurders, medewerkers en de OR als een prettig middel ervaren om met elkaar in contact te ko men. Toch waren er ook minpuntjes. De locatie was altijd Zaandam en de grote groepssamenstel ling zorgde ervoor dat niet alle onderwerpen en deelnemers aan bod kwamen. Deelnemers gaven ook aan op deze dag nog meer 'in gesprek' te wil len gaan. Wat gaan we doen? Tineke de Roo, OR-lid Albert Heijn: 'We komen naar de medewerkers toe met dialooglunches in de regio en twee dialoogdagen voor het hele land. Op deze manier hopen we collega's nog directer te kunnen bereiken, te horen wat er leeft in de organisatie. Samen lunchen en praten over zaken die goed en minder goed gaan. Een mo ment om ervaring en kennis te delen en ook uitleg te kunnen geven over werkwijzen en de rol van de ondernemingsraad.' Lunch jij mee? In elke regio organiseren we twee keer per jaar een dialooglunch voor medewerkers uit een bepaald werkproces. In de lunch bespreekt elke groep zijn eigen thema's samen met de ondernemingsraad, de regiomanager en de HR businesspartner van de regio. Wil je meelunchen? Meld je aan via een mail naar: tineke-de.roo@ah.nl Lunchdata 30 maart DC Zaandam 4 april DC Zwolle 13 april DC Tilburg 21 mei* DC Tilburg 11.30 en 14.00 uur 11.30 en 14.00 uur 11.30 en 14.00 uur 11.30 en 14.00 uur *voor KPT (kort parttimers) 26 mei DC Pijnacker 11.30 en 14.00 uur Voor AH to go-medewerkers is er een dialoogmoment op 20 mei tussen 16-18 uur bij AH 1461 in Amsterdam. Landelijke dialoogdagen De dialoogdag voor ASM/SM is op 8 november en voor een afvaardiging van deelnemers aan dialoog- lunches op 10 november. Locatie: hoofdkantoor Zaandam.

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 12