Ulikflïïlklilr ledersland toen en nu winkeltje in vraa aanbod aangeboden gevonden verhalen hamsterketting hondenboel '=35 U£ ttrtTï 7 Aha Met onze MINIATUUR KERMIS Zeer mooie miniatuurkermis. Alles werkt en is verlicht. Telt ongeveer 200 attracties. T.e.ab. Reactie graag via sms. Joan Clement, 06-42525356, Helmond. STACARAVAN OP 4-STERRENCAMPING Te huur. Op 4-sterrencamping Argèles sur Mer in Zuid-Frankrijk een compleet ingerichte stacaravan met 2 slaapkamers, douche, fietsen etc. Zonnige plek (foto's beschikbaar) en zeer mooie omgeving. Een uurtje rijden naar Barcelona. Nog enkele weken te huur. Info: B. v/d Werve, 030-2944121, Utrecht. TROUWRING In een fust bij AH 1635 te Amsterdam is een gouden trouwring gevonden. Er staat Marjan in gegraveerd met een datum. Bent u uw trouwring kwijt met de naam Marjan, neem dan contact op met AH 1635 en vraag naar Danny Detmers. Als u de datum in de ring weet te vertel len, weten we zeker dat het uw ring is. it JULI QL'OH JIA* UIA Toen ik het bericht van overlijden van mijn oude baas Albert Heijn vernam, besefte ik plots dat ik in een monument woon. Het is namelijk het eerste huis van een blok waar Albert Heijn als jongetje de eerste steen heeft gelegd. Over mijn werk bij Albert Heijn schrijf ik in een vaste kolom in een huis-aan- huisblad: Kosie in Luilekkerland. En die verhalen wil ik ooit gaan bundelen. Koos van der Woude, oud-onderhouds monteur technische dienst. De kinderen van basisschool Leders- Annelotte Borghgraef en haar zusje, deden we in december 1998 al boodschappen bij Albert Heijn aan de Dobbe in Zwolle. Nu werkt Annelotte bij Albert Heijn in Bergen op Zoom. Dat moest even worden vastgelegd. Opa Henk Borghgraef. land, een school voor speciaal onderwijs in de Amsterdamse wijk Osdorp, zijn helemaal gek van Albert Heijn. Met het overschot aan promotiemateriaal van AH 1607 in Abcoude hebben zij een heuse miniwinkel ingericht. Ze hebben er dan ook erg van genoten! Irma Boot, caissière AH 1607 Abcoude. mijn studententijd die van haar hobby haar werk had gemaakt. Ze maakt allerlei soorten sieraden van gerecycled materiaal (www.loliesart.nl). Zo had zij net een ketting gemaakt van hamster- tassen. Die moest ik natuurlijk kopen! Liliane van Heteren, formulemanager AH to go, hoofdkantoor Zaandam. Onlangs kwam ik een kennis tegen uit 1151 Leidschendam. En Luna, een labrador uit Spanje. Ingezonden door Sonja Valkhof, AH 1381 Spijkenisse

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 7