wie is wie iwimzoemiij 27 mei 2012 bestaat Albert Heijn 125 jaar. In aanloop naar dit jubileumjaar plaatsen we iedere maand een leuke foto uit de oude doos. Een foto waarop je medewerkers, een winkel of een bijeen komst ziet waarvan gegevens nog ontbreken in het archief van Stichting Albert Heijn Erfgoed. We zien een groepsportret van collega's hans.blekkenhorst@ah.nl.Bellen kan ook in AH 1091 aan het Stadhoudersplein 4 via telefoonnummer (075) 659 28 08. De in Wassenaar. Weet jij wie de mensen gegevens worden verwerkt in het muse zijn op deze foto? Mail dan je reactie umregistratiesysteem. naar Stichting Albert Heijn Erfgoed: In dat jaar... 11 Aha Zoek je collega's van vroeger? Of reisgenoten voor een leuke vakantie? Kijk dan eens op: www.aholdpensioenfonds.nl. Klik op: Oud medewerker en ga door naar de rubriek Op sporing Verzocht. Opsporing Verzocht heeft als doel oud-medewerkers weer met elkaar in contact te laten komen. Reageren op een advertentie kan zichtbaar via de website of persoonlijk via het sturen van een mail naar de afzender. liEUBIHfïl Sinds 20 januari 2011 viert Stichting Albert Heijn Erfgoed het heuglijke feit dat zij de sta tus heeft gekregen van: Wassenaar 1968 Eerste uitzending van de Fabeltjes krant op de Nederlandse televisie Jaaromzet Albert Heijn in 1968: 888 miljoen gulden Er waren 10.449 medewerkers in dienst die meer dan 15 uur per week werkten Na een aandelenruil gaat Sterovita (dat dan al onder Melkunie valt) vol ledig over in handen van zuivelonder neming CMC. Sterovita ontstond toen Albert Heijn in 1941 een aantal oude zuivelbedrijfjes kocht en deze onder bracht in CV Sterovita melkproducten.

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 11