voetbal De voetbalplaatjes zijn er weer! Met dit jaar nog; meer plaatjes dan ooit. En iedereen kan een ster worden: je kunt je eigen plaatje makenen^B schitteren in de televisiecommercial. Natuurlijk starten medewerkers I van AH in de basis: bij deze Aha krijg; je een gratis voetbalalbumen^B een flyer, goed voor vijf gratis plaatjes van Sun we Hoofdrol 7 Aha Net als vorige edities krijgen klanten van 24 januari tot en met 13 maart bij besteding van 10,- aan boodschappen gratis voetbalplaat jes die ze per club in het bijbehorende album kunnen plakken. Maar dit jaar krijgt de klant geen zakje met vijf plaatjes, maar een FSC-stickerboekje met vijf voetbalplaatjes én een extra plaatje om het album nog leuker te maken, zoals de stickers "Ibp aankoop' of 'Mega talent'. Eigen plaatje Dit jaar kan iedereen een ster worden bij zijn favoriete club! Op ah.nl/voetbalplaatjes kun je namelijk je eigen voetbalplaatje ma ken: selecteer een foto, kies het shirt van je favoriete Eredivisieclub (of ontwerp je eigen shirt), kies je positie en zet je handtekening. Een stickervel met vijf voetbalplaatjes van je zelf kun je vervolgens tegen betaling ophalen bij de fotoservice in de winkel. Door je eigen plaatje met dat van je vrienden te ruilen stel je je eigen vriendenteam samen achter in het verzamelalbum. Gratis Medewerkers van Albert Heijn gebruiken de kortingscode op bijgevoegde flyer en krijgen een stickervel met vijf plaatjes gratis! Maar ook via een unieke wincode op sommige voetbalplaatjes zijn gratis plaatjes te winnen. Door deze win- code in te vullen op ah.nl/voetbalplaatjes zie je direct of je eigen gratis plaatjes hebt gewonnen. Via hyves.nl/voetbalplaatjes kun je niet alleen je eigen plaatje maken, maar kun je ook de hoofdrol spelen in een filmpje. Stuur dit door naar al je vrienden. Ruilen maar! Op woensdag 16 februari wordt er weer een landelijke ruilmiddag in onze winkels gehou den. Daarnaast is er op woensdag 9 maart ook nog een ruilmiddag in De Kuip van Fey- enoord. Die dag worden ook de drie extra plaatjes uitgegeven van de spelers die nog geen plaatje hadden en waarvoor het meest gestemd is. Dit jaar is het verzamelalbum een groot plaatjesboek met de jeugdfoto's van de grote jongens uit de Eredivisie. Naast de jeugdfoto's moeten de echte voetbalplaatjes van de spelers en de logo's worden geplakt. In het album staan ook allerlei leuke weetjes over het voetballeven van de spelers totdat ze prof werden. Dit jaar zijn er 326 plaatjes: van alle 18 clubs uit de Eredivisie 13 spelers, een trainer/coach, het clublogo, een elftalfoto (in twee plaatjes), het stadion, een kampioensschaal én een plaatje van het vriendenteam-logo. Deze plak je op de pagina waar je alle eigen plaatjes van jou en je vrienden kunt plakken. In plaats van normaal gesproken op het voetbalveld spelen onder meer Ola Toivonen, Lex Immers, Ismaïl Aisatti, Nicklas Pederson en Bas Dost de sterren van de hemel in de televisiecommercial.

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 7