€67,50 €19,98 VASTE MVP VOORDELEN: Dutch Design Hotel MyPaperBag Sleep-well-ness bon Exclusief voor AH-medewerkers Albert Heijn wil ook voor medewerkers het bijzondere bereikbaar maken. Dat doen we met het Medewerker Voordeel Plan (MVP). Met de bijbehorende Blauwe Voordeelkaart geniet je van mooie vaste voordelen en speciale maandelijkse aanbie dingen. Vermeld bij boekingen altijd je MVP-nummer. 10% korting op alle boodschappen bij Albert Heijn 18,50 korting op weekendjes weg www.weekendjeweg.nl/select/ah Altijd 40% extra gratis bonusbeltegoed bij AH Mobiel www.ah.nl/personeelsaanbieding Collectiviteitskorting op diverse verzekeringen Ongevallenverzekering Ga voor Valentijnsdag een romantisch weekendje weg! Het 4-sterren Dutch Design Hotel Artemis is uitermate geschikt voor een luxe en romantisch weekend in Amsterdam met zijn tweeën. *per PERSOON KORTING Een designtas voor een betaalbare prijs? Voor AH-medewerkers kost MyPaperBag 65 in plaats van 84,95. MVP-kaart aanvragen of verloren? Ga naar Intranet HK/AH Plaza of SupplyWeb, onder de link: Werk en klik op Medewerker Voordeel Plan. Alvast opzoek naar een valentijnscadeau? Geef een Sleep-well-ness bon, daarmee kun je samen overnachten in een hotel en ontspannen in de thermen. 15 Aha (tot 300 perjaar) (bellen sms): www.centraalbeheer nl/00001 www.ohracollectief.nl/ahold* www.hienfeld.nl, onder code 30870 Geldt niet voor franchisenemers Geldt niet voor gepensioneerden Dutch Design Hotel Artemis is een uniek hotel, geïnspireerd door puurheid en originaliteit van Nederlandse design en kunst, gecombineerd met een warme ontvangst en persoonlijke service. Arrangement inclusief Eén overnachting in Dutch Design kamer Uitgebreid ontbijtbuffet Romantisch 3-gangen diner Choco lade aardbeien op de kamer Gratis parkeren in overdekte garage (normaal 16, -) Aankomst op vrijdag, zaterdag en zondag 5 procent city tax 6750 pp. op basis van 2 personen in een tweepersoonskamer Reserveren Deze aanbieding is geldig tot 31 maart 2011. Re serveren via www.hoteltijd.nl. Log in met gebruikersnaam: ah en wachtwoord: voordeel. Klik op arrangementen en dan Valentijn. Telefonisch boeken is ook mogelijk via 0900-4683584 0,15 p.m.) Voor het design van MyPaperBag heeft ontwerper Ramón Middelkoop zich laten inspireren door een heel oud papieren tasje waarmee hij een zwerver in de tram zag zitten. MyPaperBag is grotendeels van plantaardig gelooid leer gemaakt en Fairtrade gecertificeerd. De tas wordt in India met de hand gemaakt. Met de opbrengsten kunnen de makers een redelijk bestaan opbouwen. Bestellen Ga naar www.goodforall.eu en typ in het actievakje de kortingscode 'AHACTIE' in. Aanbieding Bestel een Sleep-well-ness bon voor slechts 99 i.p.v. 149. Deze bon geeft recht op een hotel overnachting inclusief ontbijt en een dagje naar de thermen, op locaties door het hele land, voor twee personen. Bestellen Ga naar www.sleepwellnessbon.nl, klik op acties en voer de actiecode AH2011SWB01 in. Telefonisch bestellen kan ook via (0416) 75 02 20. Meerdere bestellingen zijn mogelijk. De Sleep-well-ness bon wordt binnen zeven werkdagen per post toegestuurd en is tot een jaar na de besteldatum geldig. Je kunt de bon tot 28 februari 2011 met korting bestellen.

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 15