Kerst, klanken en koren De twee weken vóór kerst heeft George Germans het drukker dan ooit. En niet alleen met zijn werk in de winkel. Als kerk organist en als dirigent van twee verschillende kerkkoren studeert hij ook nog oude en nieuwe kerstliederen in. Maar klagen over drukte? Ho maar! George geniet op alle fronten. Aha 24 Hoe ziet jouw kerst eruit? 'Kerstavond begin ik als organist in Sassenheim, dan rijd ik naar Abbenes om het koor te dirigeren. Eerste kerst ochtend heb ik twee kerkdiensten met het koor in Sassenheim. Voor mijzelf begint kerst pas echt rond een uur of een 's middags. Dan vieren we het met mijn familie, tweede kerstdag met de familie van mijn vrouw.' Kerst bij Albert Heijn dk heb er elk jaar weer zin in. Alleen al die aparte sfeer in de winkel: de aankleding, de muziek, de klanten die met zo'n familiegevoel rondlopenVoor hen proberen we met het hele team ook alles tiptop in orde te hebben.' Gezellige maar lange dagen? 'Op papier werk ik 40 uur in de week, maar ik draai in de praktijk wel meer. Ik kijk niet op de klok. Als het werk niet klaar is, ga ik door.' Wat is voor jou het ultieme kerstgevoel? werk: een winkel naar ieders tevredenheid neerzetten. Muzikaal: zorg dragen voor sfeervolle diensten. En met het gezin: harmonieus samen zijn.' En dan heb je privé ook nog het een en ander te 'Al vanaf begin oktober ben ik met twee koren bezig met het instuderen van kerstlie deren: een keer per week per koor. Daarnaast bespeel ik elke zondagochtend het kerkorgel in Sassenheim. Zo leuk als ik mijn werk bij Albert Heijn vind, zo leuk vind ik ook mijn hobby's. Ik sla dus geen keer over.' Druk druk druk in de dagen voor kerst... 'Klopt, een kwestie van strak plannen. Gelukkig heb ik steun van thuis, van mijn vrouw en twee zoons.' Wat: Assistent supermarktmanager Waar: AH 1132, Haarlem Wie: George Germans (46)|

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 6