MEI// JUNI// JULI// AUGUSTUS// SEPTEMBER// U bepaalt >e weinig u betaalt. 15 Aha an alk geprijsde A-merk, het AH Huis merk dat minimaal 15 procent goedkoper is dan A-merken of de Euro Shopper-discountprij- zen. AH XL winnaar beste kaasaf deling van Nederland. Jaarlijks wordt door GfK een meting gehouden onder Nederlandse consumenten van hun mening over de kaasafdeling van Neder landse supermarkten. AH puur&eerlijk staat drie weken lang in de spotlights. Met inmiddels 340 producten en veel nieuwko mers in aantocht zoals biologische yorkham en katoenen kleding. Dit WK voetbal krijgt het Ne derlands elftal hulp van een ex tra legioen supporters: Beesies! En ze vliegen de deur uit. Voor de wedstrijd Nederland-Brazilië zijn alle 30.500.000 Beesies op. Zouden deze 'grootste sup porters van Nederland' invloed hebben gehad op de fantasti sche overwinning van 2-1 op Brazilië...? Door een verbeterde RE-bestu ring kan nu per winkel worden bekeken hoeveel extra 'warm- weerproducten' er nodig zijn. Voorheen was de procentuele verhoging van 'warmweerartike- len' gebaseerd op het landelijke gemiddelde. AH XL behaalt de eerste plaats in het GfK Zomerrapport 2010. Het schap Speciale Voeding wordt uitgebreid naar 137 arti kelen. Vijf nieuwe productgroe pen doen hun intrede: glutenvrije voeding, suikervrije voeding, na- triumarme voeding, vezelrijke voeding en lactosevrije voeding. Dick Boer ondertekent namens Ahold het actieplan Duurzame Handel samen met Peter ten Kulve, CEO Unilever Benelux en Johan van de Gronden, directeur van het Wereld Natuur Fonds. In dit plan wordt opgeroepen tot meer samenwerking tussen het bedrijfsleven, maatschappelijke organisaties en de overheid om productieketens te verduurza men. Albert Heijn gaat in het pro gramma Het Beste Idee van Nederland samen met SBS6 op zoek naar innovatieve produc ten die het dagelijkse huishou den van consumenten makkelij ker maken. Om het schooljaar gezond te starten, krijgen ruim 67.000

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 20