EEN JAAR VOL VERNIEUWING vol vernieuwing noemen. Een nieuw Non-Food assortiment, Allerhande online, een wissel in de directie, winkelmandjes met wieltjes én nieuwe prijsstickers: zomaar een greep uit de gebeurtenissen van het afgelopen jaar. 2010 kunnen we met recht een jaar JANUARI// FEBRUARI// MAART// APRIL// Aha 14 Ahold Nederland doneert 100.000 euro tijdens de natio nale actie 'Nederland helpt Haïti'. Een week eerder werd een groot deel van dit arme land verwoest door een zware aardbeving. Op de Dag voor Supermarkt managers en Ondernemers draagt Dick Boer het directie stokje over aan Sander van der Laan. Dick wordt CEO van Ahold Nederland, Sander algemeen di recteur Albert Heijn. De winnaars van TopShop '09 worden bekendgemaakt: AH to go 5603 Utrecht Oudegracht, AH 1137 Someren, AH XL 1511 Vlissingen en franchisewinkel AH 8791 Made. Deze winnaars ont vangen een Gouden Beppie en mogen zich een jaar lang 'Beste Albert Heijn Winkel van Neder land' noemen! Alle winkels krijgen nieuwe, witte prijsstickers met een betere prijsaanduiding en lay-out. Ons nieuwe Non-Food assorti ment wordt als eerste in AH XL 1855 Muiden geïntroduceerd. Vier maanden na de introductie van Appie, de applicatie voor de iPhone, lanceren we een nieuwe versie: Appie 1.5. Met deze ver sie kunnen klanten onder andere de boodschappen op hun lijstje sorteren op de meest gebruikte looproute van hun eigen AH- winkel. Met 13.895.000 kassatrans acties in een week vestigen de winkels in week 12 een nieuw transactierecord. Ruim 26 jaar na de verschij ning van het eerste magazine gaat Allerhande online met een platform boordevol kookinspi- ratie. Tweeënhalve week na de lancering hebben al meer dan een kwart miljoen men- sen Allerhande online bezocht! Het eerste Rondeel wordt ge opend. Dit is een ronde, overdek te stal waarin kippen alle ruimte hebben om te scharrelen. Eieren uit deze Rondeel-stal krijgen drie Beter Leven-sterren van de Die renbescherming en zijn exclusief bij Albert Heijn te koop onder het AH puur&eerlijk-label. Boodschappen doen wordt nog prettiger door de introductie van winkelmandjes op wieltjes in alle onze winkels, op AH to go na. Start '123-prijskeuzemodel- campagne' waarmee we laten zien dat de klant altijd de keuze heeft tussen artikelen van drie prijsniveaus: het altijd scherp

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 19