aanbod aan; geboden hamsterfant finale Een promotieactie Freiwalds Menager Circus bij AH 8627 van het in St. Oedenrode. AH regelde een lunch in samenwerking met het circus. Ondernemer Ger Koopman: 'Veel mensen stonden raar te kijken toen ze de kolos zagen aankomen.' Zondag 3 oktober. Bijna 40 collega's van AH 1580 Budel gaan een dagje uit naar de Efteling. Ingezonden door medewerker Verkoopklaar Rob Broers. KINDERWAGEN I Kinderwagen 3 in 1. Wagen compleet met luiertas, prijs n.o.t.k. Ton Jalving, perrywilms@hotmail.com, Edam Hondenbed z.g.a.n. van Dog's Companion, incl. EPS parelvulling, excl. hoes. Een comfortabel en gezond hondenkussen (zie ook www.hondenbed.nl) Maat L: 125 x 90cm. Vraagprijs: 30,- D. Wubbe, 06-24996363 Zaandam Wie heeft nog wat luciferdoosjes voor mij? De doosjes mogen zonder lucifers zijn. Mevrouw Koppelaar, Fam.koppelaar@alice.nl, Hardinxveen Ik ben op zoek naar 2 ontbijtborden en 2 gebaksbordjes van het servies lente/pasen 2009. Wit met geel geblokte rand en pastelkleurige bloemetjes. Wie maakt mij blij? W.E. Hoeksema, wimeh45@hotmail.com Op 29 september was ik 40 jaar werkzaam bij Ahold en op 15 oktober hebben we dit gevierd. Ik wil graag mijn leidinggevende en collega's bedanken voor deze zeer verrassende dag. Door hun perfect geregelde logistiek, organisatie, hartverwarmende woorden en cadeaus werd dit voor mij en mijn gezin een grandioze dag die ik niet snel zal vergeten. Bedankt! Tom van Dinter, teamleider DC Tilburg. 44 jaar geleden ben ik bij de AH ZB in de Kerkstraat van Veendam begonnen. Ruim 30 jaar heb ik in diverse winkels van Nijmegen tot Delfzijl gewerkt. Daarna ruim 10 jaar op het DC in Zwolle. Ik heb een geweldige afscheidsreceptie gehad! (Heerlijke) cadeaus, kaarten, telefoontjes en mailtjes gekregen. Bedankt daarvoor. Het ga jullie goed, het was mij een waar genoegen! Sjoerd Woldendorp, DC Zwolle. 8 november 2010. In de live finale-uitzen ding van het SBS 6-programma Het Beste Idee van Nederland maakt alge meen directeur Albert Heijn Sander van der Laan zeven winnaars en hun producten bekend. Drie van de producten haalden zelfs de finale van het pro gramma: het BBQ-blok, de Piepermiep: een superslimme aardappelschiller en de Biebab: een praktische en warme omslag doek voor baby's. De producten worden samen met Albert Heijn verder ontwik keld. Je kunt ze in de loop van volgend jaar terugvinden in onze winkels.

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 18