Lekker^ nieuws Bericht derde kwartaal 2010 Lekker GQAholi Eva Mathlener 'Tien procent cacao, dat smaakt nog puurder!' Niet alleen in ons kerstassor timent blinken we uit, ook in ons aanbod van kerstrecepten. Online biedt Albert Heijn nog meer kerstinspiratie en vele recepten. Nieuw dit jaar zijn de diverse top-10's van de lekkerste gerechten van Nederland. Je stemt op een favoriet gerecht door op de Lekkerbutton te klikken die bij ieder recept te vinden is. De recepten met de meeste 'lekker'-stemmen komen in de top 10. Zo doe je zelf inspiratie op, en inspireer je anderen! Stem mee op www.ah.ni/recepten. 18 november 2010. Ahold publiceert haar tussentijdse bericht over het derde kwartaal van 2010. CEO John Rishton: 'In lastig blijvende marktomstandigheden hebben we opnieuw een solide prestatie geleverd. De omzet steeg met 10,8% en de identieke omzetgroei was positief in de Verenigde Staten en in Ehropa. Het bedrijfsresultaat steeg met 7,5%, we realiseerden volumegroei en hebben ons marktaandeel vergroot in de Verenigde Staten en in Nederland.' Omzet met 10,8% gestegen naar 6,7 miljard (stijging van 4,6% tegen constante wisselkoersen) Bedrijfsresultaat met 7,5% gestegen naar 285 miljoen Nettoresultaat 223 miljoen Onderliggende operationele retailmarge 4,7% Aha 6 dragen allemaal het fairtrade keurmerk. De volle melk en de room zijn biologisch. De hele keten is puur en eerlijk: van de ingrediënten tot en met de productie. Dat is uniek. Daarbij zit in de meeste chocolademousses 8 procent cacao en in deze mousse 10 procent! Het maakt de smaak nog puurder! Puur en eerlijke keten 'Dit product past volledig in de doelstel ling van Albert Heijn om mee te werken aan een duurzame wereld,' vertelt CAM eetzuivel Eva Mathlener. 'De rietsuiker komt uit Brazilië. De chocolade en ca cao in poedervorm komen uit de Domi nicaanse Republiek, Ivoorkust, Panama en Madagaskar. Die drie ingrediënten De netto-omzet steeg het derde kwartaal met 5,8% naar 2,2 miljard. De identieke omzet nam met 4,5% toe. Het bedrijfsresultaat van 156 miljoen (oftewel 7% van de netto-om zet) was 9 miljoen hoger dan in het derde kwartaal van 2009. Het volledige resultatenoverzicht vind je op: www.ahold.com.

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 11