De uitvinder dubbelleven De uitvinder Samen met acht meiden startte Youki Malcorps via school A Samen met acht meiden startte Youki Malcorps via school A Aha 16 Tei, wat is dat precies? Dus vinden we Tei binnenkort in onze schappen? Zit je nog bomvol goede productideeën voor de toekomst? We hebben nog zoveel ideeën voor Tei dat ik daar nog niet aan denk. Afgelopen jaar hadden we een special voor Valentijn: de Valentei. We willen meer van dat soort specials maken. Ook willen we het voor bedrijven moge lijk maken hun logo op de Tei te laten drukken. En misschien dat we daarna wel weer met een nieuw product komen...' Hoe hebben jullie dit bedacht? Wie: Youki Malcorps En dan moet je het product gaan maken. Wat: Medewerker Verkoop bij AH 1077 Eindhoven Waar: www.mini-pim.nl 'Het is een thee-ei waar een theezakje inzit. Je haalt het zakje uit het plastic ei en na gebruik doe je het er weer in terug. Zo heb je geen gedoe met vieze theezakjes op je tafel. Aan de bovenkant van het ei zit bovendien een snede waar je je eigen theezakjes in kunt doen. Zo kun je Tei gemakke lijk hergebruiken.' 'Door heel veel te brainstormen! We hebben gedacht vanuit het probleem. Vervolgens zijn we met een oplossing daarvoor gekomen. Het pro bleem is het gebruikte theezakje dat, bijvoorbeeld tijdens een vergadering, altijd naast je kopje op tafel ligt. De oplossing is Tei.' 'Klopt! Tei is bedacht door onze onderneming PIM. PIM staat voor Passievolle Innovatieve Meiden en is begonnen onder Stichting Jong Ondernemen. Na het schrijven van het onder nemingsplan hadden we aandeelhouders nodig. Door veel vrienden en kennissen te vragen aan delen te kopen, zijn we op een budget van 2250 euro gekomen. Vervolgens hebben we producen ten gezocht die Tei voor ons wilden maken. In het afgelopen jaar hebben we 600 doosjes met Tei verkocht. Inmiddels staat PIM op eigen benen. Ik run de onderneming nu samen met businesspart- ner Michelle Willems.' 'Nee, dat nog niet. Tei is tot nu toe alleen via onze internetsite verkrijgbaar. Mijn collega's bij Albert Heijn zijn wel erg trots en belangstellend. 'Wat geweldig dat een jonge meid als jij zo'n goed product in de markt zet!", zeggen ze dan.'

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 16