trots op - _=r -■_ - S. "egts Alex Post (39) werkt sinds drie maanden ajschauffeur bij C. Huybregts, een van de vervoerders van Albert Heijn. Het is de baan .vanzijn dromen, die mede dankzij Albert Heijn vervuld kon worden. f Cees van de Wouw, teamleider Ahold Transport DC Tilbu 11 Aha -j i Alex besloot een jaar geleden zijn droom waar te maken die hj al sinds zijn kindertijd heeft: vrachtwagenchauffeur worden. Zijn plezier in het werk in de winkel was afgenomen en hij kaartte zijn wensen aan bij Albert Heijn. Met succes, want zijn verzoek kwam ook voor Al bert Heijn op een goed moment. 'Het aantal chauffeurs loopt gestaag af; het aantal vacatu res stjgt binnen korte tijd naar circa 50.000. Er is dus grote behoefte aan goede chauffeurs', vertelt Cees van de Wouw, teamleider Ahold Transport DC-Tilburg. Alex' voorwaarde was om voor Albert Heijn te gaan rijden. 'Het super marktleven is toch zijn ding en hij weet hoe het werkt. Daarbij vindt hij Albert Heijn gewoon een mooi bedrijf', vertelt Cees. Alleen al het woord vrachtwagen. Cees zocht contact met Leo Nolen, de direc teur van C. Huybregts, een transporteur dichtbij Eindhoven waar Alex woont. Al bij de eerste kennismaking klikte het. Leo: 'Na een gesprek wist ik al dat Alex een heel goede chauffeur zou zijn. De passie en gedrevenheid straalden er vanaf.' Albert Heijn maakte mogelijk waar Alex nooit de middelen en tijd voor had gehad: een opleiding tot vrachtwagenchauffeur. Bin nen vier maanden behaalde Alex alle beno digde papieren en kon hij direct aan de slag als chauffeur bij C. Huybregts. Nooit brokken Dagelijks ziet Cees Alex niet, maar hj houdt zijn vorderingen goed in de gaten. 'Ik spreek met collega's op het DC en winkelmedewerkers over hem en ik hoor enkel lovende woorden. Hij is altijd op tijd, zeer betrokken, gemakkelijk in de omgang en maakt nooit brokken.' Volgens Cees is Alex een mooi voorbeeld van de grote mogelijkheden binnen en via Albert Heijn. 'Hij Leo Nolen, directeur C. Huybregts: 'Alex is een verademing voor mijn bedrijf. Een positieve jongen, die weet waar het om gaat en die houdt van het vak.' Alex Post: (boven) 'Ik houd van de vrachtwagen en het gevoel dat die grote machine me geeft als ik hem bestuur. Ik heb mijn energie en plezier in het werk weer helemaal terug.' (rechts) 'Al tijdens ons eerste gesprek werd zijn passie voor het chauffeursvak duidelijk. Als alleen al het woord vrachtwa gen viel, fleurde hij helemaal op!' heeft toch zijn zekerheden opzij moeten zet ten om voor zijn passie te gaan. Een welkome versterking in de chauffeursbranche en een voorbeeld voor anderen die een dergelijke stap willen maken.'!

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 11