AH PLAZA EN PANEL Zeventig kilometer fietsen als opwarmertje voor de Dam tot Damloop? Geen probleem. Althans niet voor Frank de Groot, een sportieve harde werker uit hartje Rotterdam. Hij fietste zelfs nog terug, zeventig kilometer! B Sinds het voorjaar van 2010 hebben de winkels van Albert Heijn toegang tot AH Plaza. Onder het tabblad Organisatie vind je een actuele OR-pagina met allerlei informatie over de Ondernemingsraad. Wie zijn we, wat doen we en hoe kun je ons bereiken? Je kunt hier ook de notulen en de nieuwsbrief kORt terugvinden. Neem een kijkje! Aha 10 Hardlopen. Daar train ik bijna nooit voor. Het is niet echt mijn ding. Fietsen, dat is mijn passie', vertelt medewerker Verkoopklaar Frank de Groot (36) van AH 1342. Hij fietste op 18 september van Rotterdam naar Amsterdam, liep de Dam tot Damloop en fietste weer terug. Een bijzondere prestatie. Fanatieke fietsers Frank: ik heb een paar fanatiek fietsende vrienden, samen maken we vele kilometers. Genieten van de omgeving, de buitenlucht. De route naar Amsterdam had ik wel eens eerder gereden, dus ik wist wel zo'n beetje waar ik langs moest.' In Amsterdam stalde de Groot zijn fiets, strikte nog eens zijn veters en ging van start in de 26e Dam tot Damloop. 16,1 kilometer, van Amsterdam naar Zaandam. Collega Nilco Post man (26), management trainee, liep met hem mee: 'Ik heb de hele winkel uitgedaagd om mee te doen. Frank ging de uitdaging aan. Ik kwam met de trein naar Amsterdam, hij met de fiets. De loop hebben we voor een deel samen gelopen. Een week lang heeft Frank met zijn medaille om de schappen gevuld. Super!' Bijtanken langs het IJ De busrit die volgde na de finish in Zaandam gaf Frank even tijd om de benen te laten rusten. dn Amsterdam heb ik een paar uur uitgerust, geslenterd langs het IJ.' En toen weer terug naar Rotterdam. Met de fiets. Is Frank ook zo fanatiek op het werk? 'Ik houd van zwaar en hard werk. De meeste dagen sta ik op zuivel en diepvries, daar kan ik me helemaal uitleven.' Medewerkerpanel medewerkerpanel landelijk uitgerold. Me- Je ontvangt dan een aantal enquêtes per Dymphna Verkaik-van Dongen: 'Sinds be- dewerkers kunnen zich via medewerker- jaar. De OR kan op deze manier snel de gin oktober 2010 is onze proef met een panel-OR@ah.nl aanmelden voor dit panel. meningen van medewerkers peilen.'

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 10