"MmtijdJMBl collega's van Gall Gall, Etos, Albert.nl en overige werkmaatschappijen van Ahold in Nederland onder namen deze sportieve tocht richting Zaandam. TOP 3 BUSINESS AHOLD AH 1317 Amersfoort, 1. Sebastiaan Admiraal 57:59 2. Krijn Schagen1:03:05 3. Frank Faes De klok tikt: 1.05 uur Typ op www.damloop.nl je startnummer of achternaam in en vind jouw finishtijd. 1:06:06 7 Aha Uit het hele land kwamen collega's naar Amsterdam om deel te nemen aan het grootste loopevenement van Nederland. Op zaterdagochtend trokken 350 collega's de wandelschoenen aan voor de Dam tot Dam Wandeltocht. Een aantrekkelijk parcours leidde de deelnemers, afhankelijk van de loopafstand, langs Amsterdamse beziens waardigheden zoals de Jordaan, de grach ten, het Darwinpark en het Scheepvaartmu seum. In Zaandam zorgden de authentieke Zaanse huisjes voor een mooi tafereel, vlak voordat de wandelaars de finishlijn passeer den. Een geslaagde, zonnige dag. Zondag Minder zonnig, maar met prima hardloop- weer gingen op zondag 2650 recreatielopers van start voor de traditionele damloop over een afstand van 10 Engelse mijl (16,1 km). Veel collega's gingen alleen of in teams de uitdaging aan. Fris fruitige cocktails, gezonde hapjes, massages... In de Ahold tent deel den zij na afloop hun sportieve ervaringen, werd er iets gegeten en gedronken en kon de eerste spierpijn worden weggemasseerd. De businesslopers van Ahold startten in een apart vak. De tien geselecteerde Ahold- lopers liepen hard, aangemoedigd door supporters en collega's en onder druk van een scherpe tijdslimiet; de lopers moesten binnen een uur en vijf minuten zien te fini shen. Sebastiaan Admiraal van AH Winkelor ganisatie Support passeerde de finishlijn als eerste Ahold'er. Tijd: 57.59; een gemiddelde van 16,7 kilo meter per uur. vierde niet alleen zijn goede deelname met een eindtijd van 1.08 uur Hij was deze dag ook precies 40 jaar in dienst. De sportieve businessloper ontving een mooie bos bloemen en felicitaties bij aankomst in Zaandam. 'Een leuke verrassing! Ik loop al zo'n tien jaar mee. Eerst met collega's en vrienden, later als wedstrijdloper. Altijd bijzonder om samen aan de start te staan, maar daarna is het ieder voor zichzelf. Ik ben trots op de vijfde plaats die ik met mijn eindtijd bezet in het Ahold team.

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 7