sSSE dw/samenge^ op bereik, leesintensiteit enwaardering dan in De communicatiemiddelen van Albert Heijn zijn het afgelopen jaar gewijzigd voor met name medewerkers in de winkels. Door de komst van AH Plaza gaan medewerkers anders om met de manier waarop ze de informatie tot zich nemen. communicatiemiddelen gewaardeerd worden. Niet alleen AH Plaza was onderwerp van gesprek maar ook onder andere Deze Week Digitaal, Aha en de DC Nieuwsbrief. Aha 12 MENINGEI DE DELEN In juni van dit jaar heeft onderzoeksbureau MediaTtest in opdracht van Albert Heijn voor het eerst sinds 2007 weer een grootschalig on derzoek gedaan naar alle communicatiemidde len. Met als uiteindelijk doel inzicht krijgen in bereik, gebruik en waardering van de commu nicatiemiddelen. 783 Albert Heijn-medewer- kers hebben meegewerkt aan een telefonisch onderzoek. In 17 individuele interviews zijn daarnaast het gebruik van en de waardering voor AH Plaza uitgebreid besproken. Extra aandacht AH Plaza AH Plaza kreeg uiteraard extra aandacht tijdens het onderzoek. Het is een nieuw middel dat in Albert Heijn-winkels al intensief wordt gebruikt en heeft een lange ontwikkelingstijd achter de rug. Uit het onderzoek blijkt dat het idee achter AH Plaza medewerkers zeer aan spreekt maar dat er ook aandachtspunten waren. Medewerkers die meededen aan het onderzoek vonden vooral dat: De snelheid van het systeem te traag is De koppeling tussen autorisaties en functies niet werkt in de praktijk Het systeem vaak onbereikbaar is door storingen Roosters niet goed worden weergegeven.

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 12