oU Liefst zingen zij uit volle borst, hoor je ze spelen voor volle zalen. Met hun liefde voor muziek doen zij vele collega's verbazen. Echte sterren bij Albert Heijn? Hoe combineren zij hun werk en vrije tijd? Draait het om talent en ambitie, of gaat het puur om plezier en passie? Albert Heijn... daar zit muziek in. OIK11 muziek is afgeleid van het Griekse ^ouöikti de muzen'. In de mythologie van het oude riekenland naam, mag ik het daarbij houden?', medewerker Verkoop en bezorger, AH 8503 Groenlo Muziek is Mon Dweilen met de kraan open Annette van der Lans (46), caissière AH 1429 Bodegraven De AH Factor! Yokechia (17), medewerker verkoopklaar en Tyrona Baumgart (20), caissière AH 1300 Den Haag Het woc de godinnen van de kunsten en wetenschap. Ze bewoonden samen de zangberg Helikon (vrij naar Wikipedia) 11 Aha trombone, eerst op de muziekvereniging en daarna Te beluisteren op H 'Ybuïube en www.dweilenmetdekraanopen.nl. Nu treed ik op in het hele land.' Muziek terwijl je werkt? Ik zing Altijd als ik boodschappen bezorg met het busje!' Te beluisteren op I.' 'Youïube en www.stefanmondial.nl zacht en de afspeellijst mag wel wat hipper.' Te beluisteren op Ybuïube en www.tyxfactor.hyves.nl.' wordt gehouden ter nagedachtenis aan de 'Ik krijg wel eens reacties van klanten na een Zangeres Zonder Naam, deden 94 mensen mee. optreden. Dat heb je als je in zo'n klein dorp woont hè.Dus muziek leeft wel op het werk.' nstrument Rap en zang [mix van R&B, pop, soul en hip Luistertip fokechia - 'Deja Vu van Beyonce'. 1 'One Sweet Day van Boys2men ft Mariah Muziek is Al van kleins af aan onze passie. Het is veel meer X Factor. We zijn best ver gekomen, tot de ronde| voor de liveshows. Deze zomer stonden we met ons I zusje en viooltalent Shauntell in Holland's got Talent. We willen mensen blij maken met onze muziek] Onze droom is om wereldwijd bekend te zijn en vele 'Mijn leven. Muziek brengt mensen samen, zeker nu iedereen vrij individualistisch is ingesteld. Aan het begin van een optreden zie ik overal groepjes staan, aan het einde van de avond is iedereen gezellig met elkaar. Het doet even de zorgen van de dag vergeten.' Wat heeft muziek je gebracht? 'Het winnen van het Leids Festival van het Levenslied in 2003. Aan dat jaarlijkse festival, dat Instrument Trombone. Luistertip Ik leef niet meer voor jou van Marco Borsato.' I Muziek is 'De rode draad in mijn leven. Ik speel al dertig jaar bij het dweilorkest Dweilen Met De Kraan Open.' Wat heeft muziek je gebracht? I 'Een optreden buiten voor de Kuip voor aanvang van Marco Borsato's optreden. Ik ben een groot fan van I Marco, dus het was erg bijzonder om nummers van I hem te spelen voor alle fans voor het stadion.' Muziek terwijl je werkt? dan klanken waar je op kunt dansen; het vertelt t verhaal en het toont andere culturen.' I Er is muziek in de winkel. Maar die staat vaak te I Instrument Luistertip Mijn nieuwe single 'Wij vieren feest of 'Jou Wat heeft muziek jullie gebracht?! 'We hebben meegedaan met de talentenjacht! awards in ontvangst te mogen nemen!' I Muziek terwijl je werkt? vergeet ik niet van Marianne Weber Muziek is

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 11