lie g/aanbod aangeboden gevraagd bedankt Op 3 juni speelde een team van AH commercie en marketing voor het 3e achtereenvolgende jaar tegen een team van leverancier Struik. Uitslag: 3-1 voor het team van AH (in zwart rode tenue). AHOld .v u; Amsterdam. De 2e editie van het Fit&Fun voetbaltoernooi is gewonnen door Team 3736. In totaal 96 teams van verschillende winkels, DC's en HK streden al eerder in twee halve finales om een plek op de finaledag. Op die finaledag bleek team 3736 dit jaar de beste van 24 finalisten. In de finale versloegen zij de finalist van vorig jaar: Albert.nl. In het weekend van'. 4, 5.en 6 juni werd het Midzomer Zaan'féstivad. weer gehou den. Een weekend vol uitdagende, muzikale en artistieke ontmoetingen in oude fabrieken langs de Zaan. Een van de hoogtepunten was een openluchtconcert van Karin' Bloemen' samen met JURK! Albert Heijn is hoofdsponsor van Midzomer- Zaan. -:^r '"j" ■L\- tifï".*- 'r J In april was ik op vakantie op Java en Bali. Bij een rondleiding door de prachtige tempel Borobudur op Java kwam ik in gesprek met Natascha van der Heijden die bleek te werken in AH 8654 in Maassluis. Zo spraken we ver van Nederland toch nog over Albert Heijn! Kick Max, promotiemana ger, Hoofdkantoor Zaandam. TT»' FLEXA POWERDECK Te koop: Flexa powerdeck 10 liter latex lichtblauw 10 liter nog lichter blauw. In één keer dekkend. Hoge kwali teit. 15,- per emmer/ beide emmers 25,-. Eugene van den Brand, 06-42287192, Oosterhout. KOELKASTMAGNEETJES - Voor de verzamelaar ruim 400 koelkastmagneetjes waar onder enkele unieke. Zoals dieren, reclames, Disney, te veel om op te noemen. T.e.a.b. excl. verzendkosten. Ronald Wakker, Rotterdam. R.wakker@chello.nl. Zondag 6 juni wérd de Ahold Classioal Tbur editie 2010 verreden; een prachtige rit langs de Friese meren. De organisatie was wederom in handen van Dinant van Hooff (Ahold) en Mark Lamers (ex-Ahold). De derde editie van deze Tour staat al gepland voor 5 juni 2011. kt SONY HANDYCAM Ik ben op zoek naar een Sony Handycam-camera die geschikt is voor het afspelen van video 8-tapes. Speciaal eentje met een aansluiting voor een videokabel. Ik ben bereid er maximaal 30,- voor te betalen (excl. eventuele verzendkosten) Alle reacties zijn welkom! Laura van Pelt, laura.a.vanpelt@hotmail.cbm. WOONRUIMTE DELFT Woonruimte gezocht voor aankomend studente in Delft. Wie kan mij helpen? Frans van Es, 06-23831559 of 0183-442076 FLIPJE TIEL ALBUM Wie kan mij helpen aan een compleet of even tueel leeg Flipje Tiel album? Deze was van de speciale spaaractie van AH Tiel e.o. Uiteraard tegen een reële vergoeding. Linda Hermans, Ospel, 0495-626378. Heb jij een Postcodeloterijfiets gewonnen en doe je er niets mee? Neem dan contact met mij op! Misschien kun je de fiets aan mij verkopen voor een redelijk prijsje. B. Berg- mann, Uithoorn, 0297-268560 rm.' ïic i JF I Bij deze wil ik graag mijn leidinggevenden bedanken voor de zeer goede zorg, medewerking en het begrijpen tijdens het verwerken van het verlies van mijn zoon. Klasse! Hannie de Bier, AH 1118 Soest. VUT/PENSIOEN Simon van der Meer neemt afscheid van Albert Heijn om na meer dan 40 dienstjaren van zijn vrije tijd te gaan genieten. Oud-collega's en mensen die Simon kennen zijn uitgenodigd om op 1 september 2010 om 20.00 uur het afscheid met hem te vieren in de kantine van AH 1590, Koninginneweg 11 b, 2771 DN Boskoop. Pim de Ruiter, SM. Na 44 jaar binnen Albert Heijn te hebben gewerkt in verschillende functies legt Piet Schouten na 9 juli het werk neer. Hij houdt geen afscheidsreceptie maar je bent van harte welkom op de koffie, 8 of 9 juli in AH 1576 Hoorn. Piet Schouten, 06-22610402.

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 7