éi bijzondere vakantie TL VK AH 1283 Borculo Campingboter, liters zonnebrand, een goed boek, een koffer vol zomerjurkjes... Na een jaar hard werken is de zomer voor velen een vast moment om te genieten van een fijne vakantie. Waar treffen we onze collega's deze zomer? En wat hopen ze daar te vinden? Een kostbare schat? Ongerepte flora en fauna, een biertje en een schaaltje tapas, tropische vis, de kleinkinderen? Aha is lekker nieuwsgierig! Griekse gekte Team verkoopklaar, AH 1126 Nijverdal Justin Imhof (20) TL VK, Paul Beunk (20) en Albert Jan Foederer (20), medewerkers VK. werl Avontuur in Euro Dick Grippeling (58) coördinator Facility Retail Operations DC Zaandam Het wordt vast een bijzondere zomer want... We gaan ook een weekje naar Zuid-Duitsland, op bezoek bij mijn eerste liefde die ik in het televisie programma Memories zeven jaar geleden weer heb ontmoet en die samen met zijn vrouw goede vrienden van ons zijn geworden.' ETOS Aha 4 5 Aha Ik ga op vakantie naar.en neem mee 1 Ciouai I11U39C VMfw/t 'Naar Thailand - slippers, zwembroek, T-shirt en mijn vriendinnetje.' Het wordt vast een bijzondere zomer want.. 'Het schijnt een ontzettend mooi land te zijn. Rijke cultuur, natuur en vriendelijke mensen. Het bijzondere is dat ik een week voor mijn vertrek niet wist of de reis zou doorgaan. Door de recente demonstraties schijnt de sfeer nog gespannen te zijn en geldt er een negatief reisadvies voor Bangkok en een aantal steden ten noorden en noordoosten van Bangkok. Misschien moeten we uitwijken naar Maleisië.' Ondertussen op het werk... 'Is het vrij rustig. Drukke tijden wisselen zich af met rustigere periodes met minder deadlines. Ik ga op vakantie in een relatief rustige periode en verlaat het kantoor met een gerust hart. Mijn uiterst capa bele collega's Magali en "Excel-Koning" Joris nemen mijn taken met plezier over.' Wat hoop je te vinden op de plek van bestemming? 'Ongerepte natuur, parelwitte stranden, een oase aan rust en natuurlijk Albert Heijn-blauw water.' Wij gaan op vakantie en nemen mee... 'Een vriend van ons en een goedgevulde portemonnee.' Het wordt vast een bijzondere zomer want... 'We gaan flink feesten in Chersonissos.' Ondertussen op het werk... 'Staat een enorm goed team altijd voor elkaar klaar.' Wat hopen jullie te vinden op de plek van bestemming? 'Zon, zee, strand en een mooi uitgaansleven.' 'Naar Mallorca met mijn vriendin Cynthia.' Het wordt vast een bijzondere zomer wan 'Het is onze eerste vakantie samen. We hebben elkaar bij Albert Heijn Twello ontmoet. Onze plannen zijn lekker naar het strand gaan, sportieve excursies en winkelen.' 'Zullen mijn collega's het goed doen bij mijn afwe zigheid en hebben we het vast nog vaak over Albert Heijn, onder het genot van tapas en een drankje.' Wat hopen jullie te vinden op de plek van bestemming? 'Een erg relaxte vakantie en erg mooi weer! Cynthia hoopt met een volle koffer met souvenirs thuis te komen. We gaan ook zeker iets doen met snelheid, misschien jetskiën! Ik ga op vakantie en neem mee. 'Mijn vrouw Irene, de caravan, mountainbikes om une baguette de pain te halen bij de plaatselijke boulanger en natuurlijk de ligstoelen om te chillen.' Het wordt vast een bijzondere zomer want... 'We vertrekken vanuit Duitsland richting Frankrijk, misschien Spanje. Eerst naar de camping van de zuster van een oud-collega in de buurt van de Mont Ventoux. Die berg wil ik altijd nog eens op rijden. Als het bevalt blijven we, anders gaan we richting de Costa Brava naar de baai van Rosas. Mooie stranden, blauw water: vakantie!' Ondertussen op het werk... 'Ik heb een zeer breed gevulde job. Zoveel mogelijk regel ik vooraf, maar bij onoverkomelijke situaties zijn er voor de verschillende disciplines vier collega's aanspreekbaar.' Wat hoop je te vinden op de plek van bestemming? 'Overal iets nieuws. Het WK voetbal brengt altijd levendigheid en gezelligheid op de terrassen met grote tv-schermen als we met allerlei anderstalige campinggasten bij elkaar zitten met een biertje of sangria.' 'De eerste week naar Duitsland neem ik mee: mijn man, de auto, gerookte paling, gerookte zalm, drop, een groot stuk kaas en een zonnig humeur. De overige weken gaan we naar de camping in Hierden waar we al zestien jaar staan en een f ijne toerwagen klaarstaat.' 'Met de organisatiewijziging in HR-land is het nog onzeker wie mijn werkzaamheden over gaat nemen. Maar met een goede voorbereiding en communicatie komen wij al een heel eind.' Wat hoop je te vinden op de plek van bestemming? 'Wij hebben een seizoenplaats voor onze caravan op de Veluwe, een klein uurtje van Zaandam. Het is er vaak een dolle boel, de kinderen (2), kleinkinderen (5) en vrienden zoeken ons altijd op en willen dan graag tennissen, zwemmen, barbecueën en natuurlijk blijven slapen.' Ik ga op vakantie naar...en neem mee. 'Naar Maleisië. In juli 2008 heb ik mijn eerste vrouw Yvonne verloren aan kanker. Na 9 maanden alleen te zijn geweest, heb ik Esther mogen ontmoeten. Esther draagt héér bagage met zich mee, maar gezamenlijk bouwen wij aan een nieuwe toekomst. Op 27 januari 2010 zijn wij officieel getrouwd.' Het wordt vast een bijzondere zomer want... 'Op 1 oktober vieren we ons huwelijk op Texel. Esther is daar geboren en wij hebben elkaar daar ontmoet tijdens de afscheidsreceptie van Jan Burgman, voormalig SM van AH 1185 Den Burg. In de zomer gaan we trouwringen uitzoeken, bruidsjurk en pak aanschaffen, fotograaf en locaties uitzoeken... Na het feest gaan we op huwelijksreis naar Maleisië. Vanuit Singapore per trein, bus, boot en auto Maleisië verkennen om tot slot een weekje aan het strand van Langkawi door te brengen als echte "honeymooners".' Ondertussen op het werk... 'Verwacht ik dat wij elke week blijven groeien in onze nieuwe winkel in Saendelft, de grootste nieuwbouwwijk van Zaanstad. Mijn ASM Guido Versluis neemt mijn taken waar.' Wat hoop je te vinden op de plek van bestemming? 'In Maleisië hopen wij van de mensen, natuur, cultuur en klimaat te kunnen genieten en samen terug te kunnen kijken op een fantastisch huwelijksfeest op Texel.'

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 3