21.000 ZOMERSTOP 1 VASTE MVP VOORDELEN: I "15 Beeld en Geluid experience Dagtickets Kalkar en Slagharen We willen het beste voor de klant, iedere dag weer. In de Winkelwedstrijd OE Ivo van Sark, teamleider Verkoopklaar Verkoop AH to go 5607 Amsterdam AH 8683 Enschede Verkoop (Grill&Steak) AH XL 1856 Ed Gedurende periode 7 en 8 is er een Zomerstop. Maandag 16 augustus begint de tweede wedstrijd helft. Wil je weten hoe jouw winkel er nu voor staat? Ga naar AH Plaza - Winkelwedstrijd editie 2010. klanten gaven dit jaar al via het klantenpanel hun oordeel over de service en kwaliteit in onze winkels. Een oordeel uitgedrukt in rapportcijfers. Landelijk geven de klanten onze winkel een ruime voldoende en daar zijn we natuurlijk hartstikke trotsöpl^^^^B voor AH-medewerkers Albert Heijn wil ook voor medewerkers het bijzondere bereikbaar maken. Dat doen we met het Medewerker Voordeel Plan (MVP). Met de bijbehorende Blauwe Voordeelkaart geniet je van mooie vaste voordelen en speciale maandelijkse aanbie dingen. Vermeld bij boekingen altijd je MVP-nummer. 10% korting op alle boodschappen bij Albert Heijn 28,50 korting op weekendjes weg www.weekendjeweg.nl/select/ah Altijd 40% extra gratis bonusbeltegoed bij AH Mobiel Ongevallenverzekering Wil jij in de huid van een televisiepresentator kruipen, het Journaal samenstellen en presenteren of meespelen in een soap? Bij Beeld en Geluid in Hilversum kan dit allemaal! Ga op ontdekkingstocht door de geschiedenis van radio en televisie en bekijk bijvoorbeeld de kinderprogramma's uit je eigen jeugd. AH-medewerkers krijgen 20% korting op een verblijf in het 4-sterrenhotel NH Luxemburg in Luxemburg-Stad. MVP-kaart aanvragen of verloren? Ga naar Intranet HK/ AH Plaza of SupplyWeb, onder de link: Werk en klik op Medewerker Voordeel Plan. Beleef spanning voor groot en klein met 25% korting op dagtickets voor attractieparken Kalkar en/of Slagharen. Met ruim 40 attracties, wervelende shows en zwembaden is er veel te beleven in attractie- vakantiepark Slagharen. Of ga over de grens voor een dagje naar Kernie's familiepark Kalkar in Duitsland. Hier kun je de hele dag onbe perkt genieten van vele attracties, heerlijke frietjes en zelfgemaakte ijsjes! 1 'Een supergemotiveerd team hebben we en klanten voelen zich echt welkom bij ons. Voor hen doen we graag iets extra's. In weekenden houden we bijvoorbeeld veel demonstraties. Ook lopen we drie keer per dag een zelfgemaakte checklist. Is alles juist af geprijsd, zitten de promotiekaartjes goed op het schap en is de winkel schoon? De lijst telt zo'n vijftig aandachtspunten waarmee wij constant de puntjes op de i zetten.' U'ilLïfm-HhtJhfd aflO 'We doen het goed in de wedstrijd. We staan nu op 1 en blijven op 1! Hoe wij het verschil maken? Op de eerste plaats door een honderd procent schone winkel na te streven, daar kom je als klant graag. Verder hebben we altijd wat te proeven en is de sfeer onderling heel goed. De klant ziet het meteen als medewerkers het naar hun zin hebben.' 'Onze winkel scoort goed door de flinke dosis structuur waar we mee werken. Alles gebeurt op gezette tijden, de klant weet wat hij van ons kan verwachten. Dat brengt een hoop rust met zich mee. Als team werken we goed samen door het werk bij overdracht duidelijk en afge rond voor een volgende collega achter te laten.' (tot 300 per jaar) (bellen smsj: www.ah.nl/personeelsaanbieding Collectiviteitskorting op diverse verzekeringen www.centraalbeheer.nl/00001* gratis zomercheck voor je auto: www.ohracollectief.nl/ahold* www.hienfeld.nl, onder code 30870 Geldt niet voor franchisenemers Geldt niet voor gepensioneerden Actievoorwaarden Op vertoon van je MVP-kaart krijg je 25% korting op de entree van de Beeld en Geluid experience. Vol wassenen betalen 10,50 i.p.v 14. Jeugd 6 i.p.v 8. Kinderen 0 t/m 5 jaar: gratis. Geldig t/m 05 09-2010. Max. 2 personen per MVP-kaart. Vermeld de actiecode ACT 239. Niet geldig in combinatie met andere kortingen. Beeld en Geluid - Media Park, Sumatralaan 45, 1217 GP Hilversum (maandag geslo ten). www.beeldengeluid.nl/experience Prijzen p.p. inclusief 20% korting: 2 dagen v.a. 28 3 dagen v.a. 52 4 dagen v.a. 71,20 Prijzen p.p. bij 2 personen in een 2-pers.kamer, incl. ontbijtbuffet en gratis parkeren. Exclusief: vervoer van/naar Luxemburg, niet-genoemde maaltijden, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 1750 per boeking (verplicht) en calamiteitenfonds 2,50 per boeking (verplicht). Bij aankomst in het hotel wordt om een borgsom gevraagd (creditcard óf 150 contant, dus géén pin). Boeken: Ga naar www.kras.nl/RV24492, kiesje aankomstdatum, bekijk de prijsberekening, ga naar 'boek nu' en voer de actiecode AH95000 in bij stap 1 'Uw Vakantie'. Of bel met: 0900-999 99 64 (15cpm) o.v.v. reisnummer RV 24.492 en actiecode AH95000. Deze aanbieding geldt van 9 juli tot en met 26 december 2010. Bestellen Bestel tickets met 25% korting via www.dagtickets.nl/ah. code: AH2010 De aanbieding is geldig t/m 30 september 2010.

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 11