'Online, op tv...overal komt Beesie tot leven' Aha 6 Nog meer Beesies Kinderen, vaders, moeders, oma's, opa's: iedereen is deze maand de grootste supporter van Oranje met een Beesie. Daarom heb ben we Beesie ook in de vorm van een Grote Beesie en Beesie Cap. Grote Beesie, een megagrote sjaal met aan het uiteinde een handpop, kun je om je hals hangen, er van alles mee versieren, een doelpunt mee vieren... Beesie Cap zet je op je hoofd. Klanten krij gen een Beesie bij besteding van 15,-. Grote Beesie is te koop voor 2,49 en de Beesie Cap voor 2,99. Beesie komt tot leven! Er is online heel veel met Beesie te doen. Kijk op www.ah.nl/ beesie wat je allemaal met Beesie kunt op bijvoorbeeld Hyves, MSN, Flickr en Twitter. Hyves: verbeesie je profielpagina met de hyvespimp en stuur het Beesie supportersfilmpje door naar je vrienden, met hen in de hoofdrol. Ook op Facebook. MSN: download de Beesie emoticons en 'winks'. Flickr: upload je leukste Oranjefoto's op de speciale Beesie- pagina en laat ze aan al je vrienden zien. Ah.nl: download de Beesie-toolkit en verbeesie je foto. Kortom, Beesie komt tot leven! Online, in de hand, op televisie, overal in het land!' Ga snel naar www.ah.nl/beesie gezongen door Guus Meeuwis en Marco Borsato, is te horen in onze commercial. Missen we dan nog iemand? Ja, want naast deze sterrencast is er natuurlijk ook een hoofdrol weggelegd voor onze trouwe Oranjesupporter, supermarktmanager van Dalen. Nederland speelt... daar komen de Beesies! Na de afscheidswedstrijd vliegen de voetballers direct naar Zuid-Afrika. De eerste wedstrijd van het Nederlands elftal wordt gespeeld op maandag 14 juni tegen Denemarken, om 13.30 uur. De tweede wedstrijd speelt Nederland op zaterdag 19 juni om 13.30 uur. In de Albert Heijn-winkels die zich hiervoor opgegeven hebben, kunnen kinderen zich vóór deze wedstrijd uitgebreid laten sminken, met Beesies uiteraard! De derde wedstrijd in de poulefase is donderdag 24 juni om 20.30 uur.

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 6