dubbelleven van 16 mei t/m 12 september 2010 Aha 16 Willeke Franken, Suzanne Genten en Maartje Natar werken niet alleen met passie bij Albert Heijn._i— De drie collega's van AH 1175 in Tegelen staan ook vol passie op het podium. Passiespelen? Wat zijn dat?| Staande ovatie van jullie collega's?! Suzanne: De Passiespelen is een toneelstuk over de laatste dagen uit het leven van Jezus. Dit vijfjaarlijkse evenement trekt vanuit het hele land mensen, er zit gemiddeld 2000 man publiek.' Willeke: 'Er werken ongeveer 400 vrijwilligers aan mee en we spelen in totaal 23 voorstellingen van 16 mei t/m 12 september.' Willeke, Suzanne en Maartje vinden het erg leuk als er collega's komen kijken. 'Er wordt gespeeld in een openluchtthater, heel spectaculair. Er zijn in totaal 23 voorstellingen dus kom gerust langs!' Wie: Willeke Franken (18), Suzanne |Genten (60) en Maartje Natar (35)| Wat: Medewerkers AH 1175 Tegelen Zijn jullie geboren actrices?] en vrijwilligers Passiespelen Info: www.passiespelen.nl Wanneer: 23 voorstellingen Werken, repeteren, optreden.Is dat te Waarom zijn deze spelen eens in de vijf jaar? 'De repetities kosten veel tijd en energie', vertelt Suzanne. De hoofdrollen beginnen meer dan een jaar van tevoren met repeteren, het koor repeteert al sinds september een keer per week.' Willeke: 'Sinds februari repeteren we met de hele cast op zondag.' 'Ik heb een dubbelrol. Ik speel bij het volk en hoor ook bij de danseressen van koning Herodus', vertelt Willeke, 'ik wilde geen hoofdrol spelen, want ik houd er niet van om in de spotlights te staan.' Suzanne speelt ook bij het volk en zingt daarnaast in het koor. "Verder zit ik in de groep die de kostuums maakt.' Suzanne: 'Ik werk doordeweeks en repeteer op zaterdag met het koor en op zondag met het volk.' Willeke werkt op zaterdag en oefent op zondag. En Maartje? Ik ben eind mei begonnen bij Albert Heijn. Dus aan die combina tie zal ik ook vast snel wennen.'

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 16