Ook trots? m f 'Zij heeft zo'n geweldige groei in haar werk doorgemaakt. Dat vind ■"ik echt bewonderenswaardig.' Maar er zijn nog veel meer redenen te noemen. Zoals de effectieve manier waarop Anita met haar tijd omgaat en de gedrevenheid waarmee zij werkt. Voor Petra Key is Anita Meerenga echt een collega om trots op te zijn! Benjijookteoteopeenb^on- r^Geehouwkand^ raanila.wBe^@é"i „.«dacüe uit de ingezonden Ontmoeting met de ceremoniemeester 7 Aha Petra Key (42, links) werkte nog bij Albert Heijn in de winkel, toen ze Anita bij een jubileum leerde kennen. 'Anita was de ceremoniemeester. Vrolijk en vol passie, Anita bewijst het 'Veel mensen hebben het idee dat als je zoals Anita als uitzendkracht begint, je niet verder komt. Maar Anita bewijst het tegendeel. Ze is altijd gedreven en heeft er hard voor gewerkt. Ze heeft ook verschil lende opleidingen gedaan: een opleiding tot secretaresse en een cursus middle manage ment. Fantastisch dat je binnen dit bedrijf de mogelijkheid hebt om te groeien.' Bewonderenswaardig vindt Petra ook dat Anita altijd zo effectief met haar tijd omgaat. 'Als ik haar iets per mail vraag, heb ik binnen vijf minuten een antwoord. En niet alleen ik, want ondanks haar drukke agenda staat Anita altijd voor iedereen klaar. Ondertussen vindt ze ook nog de tijd om leuke dingen te bedenken. In een van de vorige Aha's stond voor medewerkers een voordeelaanbieding: een workshop Art Clay Silver. Dan komt Anita met het idee om dat met een paar vrouwelijke collega's te doen. Ook dat is typisch iets voor haar...* Van uitzendkracht tot management assistente Anita Meerenga (36) heeft een flinke groei doorgemaakt binnen Albert Heijn. Ze begon als uitzendkracht en werd na een jaar aan genomen als magazijnmedewerker. Vijf jaar later maakte Anita promotie als allround magazijnmedewerker plus en sprong ze ge regeld bij als administratieve hulp. Dit beviel haar zó goed, dat ze in 2007 solliciteerde naar de functie van managementassistente Landelijk Distributie Centrum (LDC). precies zoals ze is. Ik herkende haar dan ook meteen toen ik zelf bij het DC kwam werken.' Sinds kort zijn Petra en Anita directe collega's. 'In het kader van Way of Working, een grote organisatieverandering die momenteel aan de gang is, hebben een aantal mensen waaronder wij - een andere functie gekregen. Anita is nu managemen tassistente van de manager Logistics én van de manager Ahold Transport en ik ben nu managementassistente LDC.'

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 7