ah plaza es Ook toegang vanaf thuis De komst van Plaza zorgt op netwerksite Hyvesdeafgelopenmaandenookalvoor de nodige reacties. Een greep uit de vele opmerkingen: Richard Roosenboom Aha 6 1 rnlene AH 1538: Erg leuk concept en je kunt de applicaties vanaf 1 centrale plek benaderen. Tevens kun je alle informatie over AH vinden, salarisspecificaties bekijken en je werkrooster bekijken. Toch zijn er nog enkele kinderziektes. Helaas is Plaza erg traag, en is alles functiegebonden. Een kwaliteitsmedewerker medewerker verkoopklaar heeft bijvoorbeeld geen toegang tot MOMO. Om maar even appels met peren te vergelijken, onze kwaliteitsmedewerker kan zijn eigen gele doekjes die hij gebruikt niet bestellellSBm AH 1344, Huizen: Goed idee dat het er komt, want ik roep al zolang ik bij Albert Heijn werk (bijna 5 jaar) om een online systeem waar het werkrooster bekeken kan wor den. Ik ben benieuwd wanneer het voor ons mogelijk ismSmo 1517: Ik ben er wel benieuwd naar! Lijkt me harstikke handig! wluben AH 1355: Mijn filiaal (AH 1355 Zwolle) is afgelopen woensdag overgegaan op AH plaza, wel lekker dat je thuis ge woon je rooster kan bekijken! iemand met de vinger te wijzen en werkten constructief samen om het op te lossen. Als ik nu kijk naar AH Plaza en wat we samen bereikt hebben, dan denk ik: wow!' Mijlpaal 'Met WinkelWeb konden we bin nen een winkel geen onderscheid maken tussen berichten voor een bepaald proces of voor een bepaalde functierol. AH Plaza biedt die moge lijkheid wel. Dat geeft een hoop moge lijkheden om de winkelbesturing goed te ondersteunen. We kunnen winkels nu gerichte informatie per proces sturen en een splitsing maken tussen nieuws en taken.' Aldus Richard Roosen boom, contentmanager Digitale Media. 'Een andere vernieuwing is het samenbrengen van alle applicaties en functionaliteiten die voorheen op de winkelcomputer stonden en deze met één keer inloggen op Plaza direct te kunnen openen. De omvang van het project is echt ongekend. Want alle functionaliteiten draaien nu in of via AH Plaza. Dat heeft bij de ontwikkeling ook veel extra tijd r ,1 gekost. We blijven AH Plaza ondertussen verbeteren. De snelheid van Plaza staat bijvoorbeeld hoog op de agenda, net als de toevoe ging van nieuwe functionaliteiten.' De volgende stap Nu de winkels toegang hebben tot AH Plaza, is het ook tijd om te kijken naar de toekomst. Monique van Dorst, adviseur Interne Externe Communicatie, licht de plannen toe: 'AH Plaza voor winkels is de eerste stap. We gaan nu meer interacti viteit toevoegen binnen het be staande Plaza. Bovendien zullen we een heel nieuw deel toevoegen waar je binnen groepen (bijvoor beeld een winkel) informatie kunt uitwisselen en kunt samenwerken. Plaza is echt bedoeld als integraal in tranet voor heel Ahold Nederland. La ter dit jaar volgt dan ook de verdere uitrol binnen Albert Heijn HK, en de complete organisatie van Etos en Gall Gall.'

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 6