CHARACTER CREATOR Q character CREATOR CHARACTER CREATOR Voorbeelden van avatars zoals je die zelf in AH Plaza V; :^-Tk kunt aanmaken Rudy Wassink, ASM van AH 1401 Oldenzaal Erwin van Rijnberk, ASM van AH XL 1515 Assen Paula Oldenhof, TL VA van AH 1096 Emmen 5 Aha 'Het is wat mij betreft een flinke vooruit gang, alles is terug te vinden op één plek en je hoeft niet meer steeds apart in te loggen voor de verschillende applicaties. Dat scheelt tijd en is overzichtelijk. Ook het feit dat het gepersonaliseerd is, is voor de medewerkers van de verschillende proces sen erg makkelijk. Alleen het management moet nu wel alle tabs bekijken om het overzicht te behouden, en dat is misschien wat tijdrovender. Bijkomend voordeel is dat medewerkers ook thuis toegang hebben. Daar maakt iedereen dan ook gretig gebruik van.' Rudy heeft ook een kanttekening: 'AH Plaza is wel wat langzamer dan WinkelWeb. En was zeker de eerste paar maanden wat onstabiel. Ik zou als tip willen geven aan an dere winkels en onderdelen die nog op Plaza overgaan om vooral zo snel mogelijk alle autorisaties op te vragen en niet meer om te kijken. Gewoon vanaf dag een alles met AH Plaza doen, dan gaat de overgang het snelst en het makkelijkst.' Reactie van AH Plaza Team: 'Er wordt ge werkt aan een nieuw onderdeel waardoor je meer overzicht hebt over alle berichtge ving, een soort RSS-feed.' 'Over het algemeen ben ik zelf erg positief over Plaza. We gebruiken het natuurlijk al een tijd en in het begin vergelijk je het automatisch met WinkelWeb maar dat is natuurlijk niet goed want het is een totaal ander instrument. Ik vind het heel erg handig dat alles nu op een plek te vinden is. Eén keer inloggen en je kunt in alle systemen, dat werkt super. Maar er zijn ook wat dingen die nog niet zo heel lekker gaan. De snelheid bijvoorbeeld. Die is wel al verbeterd en zeker werkbaar, maar zou nog wat beter kunnen. Ik heb verder het idee dat het langer duurt voordat de berichten doorkomen. Wat ook veel gebeurt is dat medewer kers hun wachtwoord kwijtraken. Ja, dan krijg je ze allemaal bij je op de stoep. En dat is tijdrovend. Ik zie het wel als kinderziektes hoor, want Plaza is gewoon een goed middel. Echt van deze tijd.' Reactie van AH Plaza Team: Dat Plaza langza mer is dan winkels gewend zijn, komt vooral door de verregaande personalisatie. Plaza roept diverse systemen aan voordat de in formatie wordt getoond. De snelheid varieert ook per winkel, afhankelijk van de band breedte van de internetverbinding. We willen Plaza graag sneller maken. Daarom monito ren we de performance continu en blijven we nieuwe manieren toepassen om de snelheid van Plaza verder te verbeteren.' 'Ik vind het een superprogramma, en wat ik vooral mooi vind is bijvoorbeeld het loon- strookje en het feit dat het voor iedereen helemaal gepersonaliseerd is. Maar daar ligt ook een van de problemen. Ik ben TL VA en ben voor een hoop dingen eerste aanspreekpunt van de klant. Dus ik vind bijvoorbeeld ook dat ik op de hoogte moet zijn van producten die uit het assortiment zijn gehaald of nieuwe producten en acties die eraan komen. Die informatie krijg ik nu niet van Plaza omdat ik niet tot dat proces behoor. En dat belemmert me in het werk. Ik vind het daarbij soms nog wat te lastig om de juiste informatie te kunnen vinden. En wat ik ook vervelend vind, is dat je steeds opnieuw moet inloggen als je even met een klant bezig bent. Dat kost te veel tijd.' Reactie AH Plaza team: 'Het is mogelijk voor de TL VA om ook informatie van andere processen te bekijken, Wel moet je een extra handeling verrichten. Verder logt het systeem je automatisch uit na 30 minuten. Vooral om je eigen persoon lijke gegevens te beschermen.'

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 5