winkelwedstrijd 2010 De strijd barst los! De winkelwedstrijd is weer gestart. Welke winkels worden dit jaar de beste van het land?Wie winnen die felbegeerde Gouden Beppies 2010? Zet alles op alles en pak die prijs! De Beste Winkels van Nederland van 2009 (AH franchise 8791 Made, AH WWM 1137 Someren, AH to go 5603 Oudegracht Utrecht en AH XL 1511 Vlissingen) vierden met hun hele team feest in entertainment center The Beach in Aalsmeer. Aha 8 Albert Heijn wil het hart van de klant winnen en een duurzame relatie met de klant opbouwen. We willen elke dag het beste voor onze klant. Daarom richten we ons met de winkelwedstrijd op het verbeteren van kwaliteit en service in onze winkels. Op de punten die de klant belangrijk vindt. Ook ditjaar oordeelt de klant over de service en kwaliteit injouw winkel! Werkjj op de AGF, Bakkerij of Delikaas-afdeling? Dan krijg je er een superuitdaging bij. Jullie afdeling wordt ditjaar in een extrajackpotronde kritisch bekeken door de operationeel managers. De beste teams maken kans op een (buitenlandse) reis! Ga de uitdaging aan! Kijk snel op AH Plaza/ WinkelWeb voor alle wedstrijdinformatie! Automatisch scherp Johan Cleophas (39), sm, AH 1137 Someren: 'Ongekend wat deze wedstrijd teweeg heeft gebracht. De beste winkel van Nederland! Dat maakt mensen nieuws gierig. Met een grote concurrent in het dorp geeft deze titel ons een superkans om nieuwe klanten te overtuigen. Nu is het zaak om onze status waar te blijven maken. Je wilt niet dat klanten denken: "Is dit nu die beste winkel van Nederland?' Dat kan niet en zal niet gebeuren.' Wees duidelijk Leyla Akkanat (18), allroundmedewerker, AH to go 5603 Utrecht: 'Beachgames, Zumba, Dance Dance Revolution en daarna heerlijk eten. Wat een leuke dag! Dit jaar gaan we zeker weer hoog inzetten. Scoren op verzorgde schappen en een goede sfeer. Hoe? Herken je klant wees vriendelijk en duidelijk. Durf ook nee te verkopen bjj alcoholverkoop. Zo werkje aan een goede winkel!' Telkens beter Joeri Melis (25), tl vk, AH 8791 Made: 'Een fantastische afsluiting van een topjaar! Ik kan tegen iedereen zeggen dat ik in de beste winkel van Nederland werk. Als student aan de pabo leer ik lesgeven, bij Albert Heijn leer ik leidinggeven. Een goede leerschool! Iedere avond start ons team met een kort praatje waarin we belangrijke aandachtspunten zoals klantvriendelijkheid bespreken. Een tip van de meester? Probeer te vernieuwen en telkens beter te worden!'

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 8