trots op EEN GOUDEN VENT Octavio Maduro (52) is allround magazijnmedewerker plus in DC Tilburg. Enkele jaren geleden kreeg hij ernstige hartproblemen maar hij presteert nu weer even goed, zo niet beter. Collega's lopen met hem weg. 'Hij werkt harder dan menige jonge kerel.' Onlangs rondde Octavio met succes de opleiding tot heftruckopleider af. Tijd voor team 8244 om hem extra in het Arubaans-Nederlandse zonnetje te zetten! Teamleider Piet Pijnenburg en de collega's van team 8244 zijn trots. En dat mag iedereen weten. 'Een jaar of zes geleden kreeg Octavio zware hartproblemen. Daar is hij wonderwel van hersteld. Hij lijkt wel sterker dan ooit tevoor.' Octavio is voor velen een bekend gezicht in het Tilburgse dis tributiecentrum omdat hij wisselend met alle teams samenwerkt. 'Hij blijft gedreven tot en met en is ontzettend collegiaal', vertelt Piet. 'Heb je hulp of iets nodig dan kom je bij Octavio nooit voor niets. Hij durft mensen er ook op aan te spreken als er beter en strakker gewerkt moet worden. Een gouden vent.' In Tilburg rijden in drie shifts 140 heftruckchauffeurs af en aan. De taak van de drie heftruckopleiders is het begeleiden en technisch wegwijs maken van nieuwe collega's die door stromen en voor het eerst met een heftruck gaan werken. Slimme trucs, veilig rijden, gericht pakken, inzicht en overzicht houden... 'Een rol die hem op het lijf geschreven is.' Over Aruba, dat verre eiland in de zon waar Octavio ooit als kleine jongen zijn voeten in het zand zette, droomt de heftruckopleider nog vaak. Piet: 'Hij zou ontzettend graag teruggaan, maar niet zonder baan. Als ik een flinke loterijprijs zou win nen, dan zou hij zeker een groot deel verdienen.' 13 Aha Tussen de trucks Terug naar Aruba?

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 13