De 26e Dam tot Damloop vindt dit jaar plaats op zaterdag 18 en zondag 19 september. Uiteraard doen Albert Heijn en collega's van Ahold Nederland (waaronder Gall Gall en Etos) weer mee. Loop jij ook mee? De klankborddagen geven jou de uitgelezen kans om in gesprek te gaan met de OR en de directie van Albert Heijn over onderwerpen die op de werkvloer spelen. KLANKBORDDAGEN Geef je op via ondernemingsraad-ah@ah.nl Aha 12 Op zondag 19 september vindt de recreatieve loop plaats. Het aantal collega's uit distributiecentra, het hoofdkantoor en winkels dat deel neemt aan deze loop neemt jaarlijks toe. De afstand: 16,1 kilometer tussen Amsterdam en Zaandam. WEDSTRIJDLOOP BUSINESS Voor de Wedstrijdloop Business kunnen zich alleen echte toplopers aanmelden, deze moeten namelijk binnen 1 uur en 5 minuten finishen. Deze lopers starten in een apart wedstrijdvak en vormen samen het Ahold-team dat eveneens op zondag start. WANDELTOCHT De Dam tot Damwandeltocht vindt plaats op zaterdag 18 sept. Dit parcours s 9, 17 25 of 40 kilometer lang. Ook kun je gaan nordic walken op de afstanden 9 of 17 kilometer. Gezellig om aan mee te doen met een groepje collega's! INSCHRIJVEN Wanneer Tot en met zondag 16 mei. Via 2 aparte inschrjfformulie- ren: 1 voor de Dam tot Damloop en 1 voor de Dam tot Damwandeltocht. Aanmelden Wedstrijdloop Business alleen via mail: DamtotDam@ahold.com. Waar Winkelmedewerkers: inschrijfformulier AH Plaza/Winkel- Web DC-medewerkers: inschrijf formulier AH Plaza/SupplyWeb HK-medewerkers: inschrijfformu lier Intranet. Alleen voor medewerkers Het aantal startbewijzen is beperkt. De organisatie moet ieder jaar mensen teleurstellen. De inschrij ving is dan ook nadrukkelijk uitsluitend bedoeld voor Ahold- medewerkers. Definitief Zeg je na inschrijving alsnog af, dan ontneem je andere collega's de kans om mee te doen. Dus: inschrij ven is meedoen. Definitief. Looptraining, tips, voorbereiding? Check: www.mjjnfitenfun.nl Kom naar de klankborddag De directie van Albert Heijn vindt input van medewerkers erg belangrijk. Zo kwam op de klankborddagen van vorig jaar naar voren dat zowel medewerkers, teamleiders als (A) SM's vonden dat hün leidinggevende best wat beter naar hen zou kunnen luisteren. Direc teur Winkelorganisatie en Distributie Cees van Vliet kaartte dit nog eens aan op de Dag Voor Supermarktmanagers en Ondernemers door alle aanwezigen op te roepen regelmatig de vraag te stellen: 'Wat kan ik vandaag voor jou betekenen?' Meld je aan en praat met de OR in aanwe zigheid van de directie! Omdat we allemaal graag gehoord willen worden! 19 MEI Medewerkers Verkoop, Verkoopklaar Caissières en Kwaliteitsmedewerkers 2 JUNI Kort parttimers tot 22 jaar 10 JUNI Teamleiders 14 SEPTEMBER SM/ASM

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 12