x aK en warm. helemaal Albert Heijn.' 'Het assortiment is echt 5 Aha ch Albert Heijn! want juist aan herkenbaarheid en kwaliteit hech ten klanten veel waarde. De producten zijn te ca tegoriseren als Non-Foodboodschappen: gezins artikelen die vaak gekocht worden en een relatie met food hebben, zoals kookspullen en servies. Onze liin? Typisch Albert Heiin! Een van de stylisten die meewerkte aan het ont wikkelen van de AH-collectie is Pille Muller. Trots vertelt zij ons dat herkenbaarheid en eenheid sleutelwoorden waren. 'Het assortiment is nu echt helemaal Albert Heijn. Van de kleuren en het dessin, tot de vorm en het materiaal. Je ziet het terug in één handschrift voor alle producten en stijlen.' Een flinke uitdaging voor stylistes als Pille want iedereen doet immers boodschappen bij Al- bert Heijn. 'De verschillende stijlen warm, strak en basis moeten het liefst iedereen aanspreken en tegelijkertijd een eenheid vormen. Wij hopen dat je onze lijn herkent als typisch Albert Heijn. Met de bekende kwaliteit en inspelend op de trends.' Pasklaar Bij het bepalen van het assortiment zijn veel experts betrokken. Een van de kenmerken van Non-Foodartikelen is bijvoorbeeld dat je een pro duct makkelijk kunt aanschaffen, zonder ook te hoeven passen. Een uitdaging voor de category Kleding Vrije Tijd. CAM Inge Verbeek:'We hebben bijvoorbeeld iemand ingehuurd voor de maten en pasvorm: zit een maat S ook echt als een maat S? Alles moet kloppen. Datzelfde geldt voor de kwali teit: op welke graden is alles te wassen zonder dat het krimpt? Geeft de kleur niet af? Alle artikelen zijn door mensen getest en uitgeprobeerd. Ook over de verpakking is goed nagedacht, met een foto van het artikel in gebruik. Zo kan de klant direct het model en de pasvorm zien.' Inge geeft aan dat er echt vanuit de klant is gedacht. 'Zo kwamen we op leuke en praktische oplossingen, die echt iets toevoegen. Zoals de maataanduiding, die is gebreid in alle sokken. En een naamlabel in de babykleding, handig voor op de crèche.' Succes en synergie Inge zet in op een succes: 'De kwaliteit is goed, de artikelen zijn actueel, innovatief en herkenbaar.' STIJL LOVISA

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 5