mvp VASTE MVP VOORDELEN: Je eigen sieraad van zilverklei 10% korting op alle boodschappen bij Albert Heijn 50% korting op standaard tarieven AH Mobiel (bellen sms): Collectiviteitskorting op diverse verzekeringen Ongevallenverzekering MVP-kaart aanvragen of verloren? Ga naar Intranet HK/ WinkelWeb of SupplyWeb, onder de link: Werk en klik op Medewerker Voordeel Plan. Exclusief voor AH-medewerkers Albert Heijn wil ook voor medewerkers het bijzondere bereikbaar maken. Dat doen we met het Medewerker Voordeel Plan (MVP). Met de bijbehorende Blauwe Voordeelkaart geniet je van mooie vaste voordelen en speciale maandelijkse aanbie dingen. Vermeld bij boekingen altijd je MVP-nummer. Als medewerker van Albert Heijn krijg jij 20 euro korting op een zilverklei-workshop bij Art Clay Silver. Piepende banden en rokend rubber: met je MVP-pas krijg je 25 procent korting op een kartheat bij Bleekemolens Race Planet. Een avontuurlijk dagje klimmen in het bos? Dat kan bij Fun J Forest klimparken in Tegelen (Venlo) en in het Amsterdamse Bos. (tot 300 per jaar) 28,50 korting op weekendjes weg www.weekendjeweg.nl/select/ah www.ah.nl/personeelsaanbieding www.centraalbeheer.nl/00001* www.ohracollectief.nl/ahold* www.hienfeld.nl, onder code 30870 Geldt niet voor franchisenemers r Geldt niet voor gepensioneerden Voor een workshop van een halve dag betaal je tot en met 12 juni 2010 geen 65 maar 45 euro per persoon. Zilverklei is bij de prijs inbegrepen en je eigen sieraad krijg je na afloop direct mee. Op www.artclaysilver.nl zie je welke instructeurs een Albert Heijn-logo achter hun naam hebben staan. Die instructeurs kun je bellen voor een workshop. De actie is alleen geldig in Nederland. Meer informatie: (0297) 52 47 92 (o.v.v. AH-actie). De indoor kartbanen van Race Planet in Amsterdam, Mijdrecht en Delft zijn geschikt voor iedereen vanaf 8 jaar met een minimumlengte van 1,40 meter. De karts zijn allemaal voorzien van een rollbar, antiwhiplashstoel en een veiligheidsgordel. Ook helmen en beschermende racekleding zijn inbegrepen, Karten kan al vanaf 15,75. De aanbieding geldt zeven dagen per week en loopt tot en met 30 juni 2010 (niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen). Meer informatie op www.raceplanet.nl of infor meer telefonisch: Amsterdam (020) 611 11 20, Delft (015) 212 72 22, Mijdrecht (020) 611 11 20. ien. Er zijn zeven verschil lende moeilijkheidsgraden. tsfrucfie. Ook houden

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 14