EEN BRO EN EEN E trots op!'Ir t - paar 'Als er iemand een enorme pluim verdient voor haar werk dan is het Ria. Zij laat mij zien hoe je met plezier je werk kunt doen en het anderen daarmee naar hun zin kunt maken!' Een trotse Héleen Baars vertelt ons alles over Ria van der Graaf, de bijzondere collega die zij leerde kennen bij AH 1207. In 1987 vierde Albert Heijn zijn honderdjarig bestaan. Die dag heeft op Ria een onuitwisbare indruk ge maakt. 'Na bijna 25 jaar vertelt ze nog over hoe die dag de winkels dichtgin gen en alle medewerkers in bussen naar Utrecht werden gebracht. In een enorme evenementenhal wachtte hen een ontvangst met eten, drinken en leuke activiteiten zoals een casino. Over twee jaar bestaat Albert Heijn 125 jaar. Wat er dan gebeurt weten we niet. En Ria? Dat laat zich natuurlijk al raden. Die is erbij. Vast en zeker.' Lange tijd verzorgde Ria de lunches in de kantine, een belangrijke thuis basis van 1207. De laatste nieuwtjes werden er gedeeld, acties werden gepland en koffie, thee en wat lek kers stonden er klaar. En dan het eten. 'Een eitje, broodje beenham, broodje bal, zelfgemaakte soepen... Héleen werkt nu al een tijdje in een andere winkel als teamleider verkoopafhandeling bij AH 1605 in Pijnacker. 'In AH 1207 was ik verko per, nu ben ik TL VA.' En Ria is kwa liteitsmedewerker, met gelijke inzet en resultaat. Héleen: 'Een schone en opgeruimde winkel is zo belangrijk. Iemand een complimentje geven over een lekker soepje of een broodje is vaak vanzelfsprekend. Maar blij zijn dat er een bodembak goed is schoon gemaakt is net zo belangrijk. Voor beide evenveel lof.' Ria van der Graaf (58) werkt nu 27 jaar bij AH 1207 in Zoetermeer. Als kwaliteitsmedewerker staat ze klaar voor klant en collega. Teamleider VA Héleen Baars (24) bewondert haar inzet en liefde voor het werk. En het feit dat ze zo trouw is aan haar winkel. 'Ze maakte drie verbouwingen en vele wisselingen van medewerkers en management mee. Grote veran deringen, die altijd om aanpassings vermogen vragen. Collega's komen en gaan. Maar Ria bleef en blijft de stabiele factor. Ze heeft de klanten van de wijk zien opgroeien tot ouders en grootouders. Uniek!' OOK TROTS? Ben jij ook trots op een zine@ah.nl. De redactie maakt een keuze uk de ingezon den verhalen vooral de kippensoep was mijn favo riet! Het was altijd zo goed verzorgd dat tijdens de kerstdagen monteurs een extra afspraak inboekten om een lekker hapje mee te eten! Ria toverde de complete kantine om tot kerst wereld. Die kantinetijd is voorbij. Maar ik heb gehoord dat ze nog wel eens een pannetje zelfgemaakte soep meeneemt.' 13 Aha Het blijft haar bij Mijn mooiste herinnering Dat zorgt voor rust en vertrouwen

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 13