fit fun n C H In de clinic! p-i FHAfun- L "J Discgolf Hole in one! Discgolf is een frisbeevariant van golf. Op het strand, in de duinen of in het park leg je in zo min mogelijk worpen een traject af. Een ronde metalen mand op een standaard, de polehole, is het doel. Uitdagend en gezellig voor iedereen. Zumba Dans en sport 'Snel bewegen en lol hebben.' Zumba is een fitness fenomeen op wereldmuziek. Latin, salsa, merengue en zelfs hiphop: ga de uitdaging aan en ga helemaal los! SM Torsten Hounjet van AH 1396 schreef zijn winkel in voor een clinic skiën en snowboarden. 'Toen we winkelgroepwin- naar werden met TopShop hadden we wel een traktatie verdiend. Als SM was ik al eens met de managementteams en het operationeel management van de winkelgroep op pad geweest voor een clinic frisbee en djembe. Nu zijn we met de hele winkel gaan skien en snowboarden. Er was les voor be ginners en voor gevorderden. Supergezellig en super geregeld.' Ian Kleuskens, medewerker verkoopklaar, AH 1396: 'Een uurtje les en een uurtje vrij skiën en snowboarden. Alleen dan al leer je elkaar beter kennen. Na de clinic hebben we nog wat gedronken en daarna zijn we met z'n allen gaan wokken. Een geslaagde dag.' Mountainbiken Crossen over het bospad Lekker crossen over een modderig bospad? Op ver schillende locaties in Ne derland zijn routes uitgezet, geschikt voor beginnende mountainbikers. Een half uurtje inrijden en dan een tocht maken van zo'n ander half uur. Dit alles onder bege leiding van een instructeur. Tennis Balletje slaan Het je tegenstander onmo gelijk maken de bal terug te slaan. Dat is tennis. Wil jij leren serveren, smashen of ben je eerder in voor het maken van een topspin? Hier leer jij een balletje slaan! 11 Aha 1 Öfl I

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 11