gewonnen Trofee Industributie Dave Pieters, operationeel manager van winkelgroep 502, is per 1 januari 2010 gestart als nieuw lid van de ondernemingsraad in Kiesgroep RM/OM. Deze kiesgroep kwam vrij doordat de vorige operationeel manager (Evert Neerhoff) zich weer volledig wilde richten op zijn functie als OM. 'Mijn marktgebied is het mooie Friesland (502). Dat betekent in de praktijk dat ik de belangen behartig van de ondernemers en dat ik verantwoordelijk ben voor de winkels die binnen WWM vallen. Tot mijn gebied behoren ook een aantal AH franchisers en WWM-winkels die vallen in de provincie Groningen, Overijssel en de Noordoostpolder.' Als fris OR-lid wil Dave zijn steentje bijdragen aan de koers die Albert Heijn vaart. Dave: 'Door meer te leren over de diverse takken van sport binnen AH hoop ik mijn kennis te verbreden en als goede spreekbuis te fungeren voor iedereen die ik vertegenwoordig. Samen kunnen we zorgen dat we nog succesvoller worden als bedrijf waar 76.000 mensen elke dag het verschil maken. Ik heb erg veel zin in deze nieuwe uitdaging!' Beste retailer: Beste retailer: Albert Heijn Beste fabrikant: Procter Gamble 15 januari 2010. Albert Heijn wint de Industributie Trofee 2010. Met de hoogste waardering van fabri kanten blijven we nummer twee, Jumbo, ruim voor. Een belangrijke prijs, want hiermee heroveren we de Trofee, voor het eerst sinds 2002. Aha 12 EVEN VOORSTELLEN Het Industributie-onderzoek meet de waardering in de onderlinge samenwerking tussen retailers en de industrie. Fabrikanten beoordelen retailers zoals Albert Heijn op hun inkoop-, category- en formulemanage- ment. Retailers beoordelen fabrikanten op trade marketing, account- en supply chain management. Albert Heijn pakte de winst in de catego rieën formulemanagement en inkoopmanagement. De derde categorie, category-management, ging naar Plus. RAPPORT INDUSTRIBUTIE-ONDERZOEK: 'Qua scherp inkopen doen Albert Heijn en Superunie niet voor elkaar onder Maar in het nakomen van afspraken is de waardering van de fabrikanten voor AH veel groter dan voor de concurrentie.' PM J! Tussen 1988 en 2002 ging de Industributie Trofee telkens naar Albert Heijn. Na dat jaar won Jumbo Supermarkten. Ook vorig jaar won Jumbo nipt, met een voorsprong van 0,03 punt op AH. Dit jaar kregen wij de hoogste totaalwaardering met een voorsprong van 7,66 tegen 7,34 voor Jumbo.

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 12