13 S 3 1 R 0 w 8 'Simpel, eenvoudig en prijsbewust. Dat blijft.' Ir lï'Tiül De eerste Euro Shopper-producten met een nieuwe verpakking liggen vanaf 2010 in de schappen. Na zeven jaar was het tijd voor een frisse nieuwe uitstraling. Aha 6 vurtH *7 LftCiD notiis B P1 j M B ÜITEH f rwpwt Euro Shopper werd in 1996 bij Albert Heijn geïntroduceerd om klanten nog meer keuze in prijs en kwaliteit te bieden. Al jaren staat Euro Shopper bekend als de slimme, voordeligste keuze bij Albert Heijn. Het huidige ontwerp, dat uit 2003 stamt, is voor de klant heel herkenbaar. De eenvoudige, 'no-nonsense' uitstraling blijft behouden, het wordt alleen een stuk eenduidiger en herkenbaarder. Het oude ontwerp was wel herkenbaar, maar werd door klanten vaak als 'niet goed vindbaar' beschouwd. Het nieuwe ontwerp brengt daar verandering in. De klant moet in één oogopslag Euro Shopper als de voordelige keuze binnen de productcategorieën herkennen en vinden. Griekse Euro Shopper-rijst? AMS Sourcing B.V. is het bedrijf achter Euro Shopper. Supermarkten in Nederland, Zweden, Noorwegen, Finland, Ierland, Engeland, Tsjechië, Slowakije, Estland, Letland, Litouwen, Portugal, IJsland, Italië en Griekenland zijn aangesloten bij deze internationale inkooporganisatie. Door de producten Europees in te kopen en inkoopvolumes te bundelen, genieten alle aangesloten partners van het schaalvoordeel. Zo kan de inkoopprijs van de producten, die van een goede basiskwaliteit zijn, laag blijven. En dat zien onze klanten terug in de lage prijs. Op vakantie een pak Euro Shopperrijst in de schappen spotten, is dus niet ongewoon! Albert Heijn en ICA in Zweden zijn - van alle Europese landen - de grootste afnemers van Euro Shopperproducten. Over het algemeen koopt AMS de internationale producten van Euro Shopper in. De inkoop van typische Hollandse producten als stroopwafels doet Albert Heijn in de meeste gevallen zelf. Sterk als kleinste prijsje De nieuwe verpakkingen hebben altijd een rode bovenkant en een witte onderkant. Het Euro Shopperlogo blijft ongewijzigd en staat altijd in de rechterbovenhoek. Het nieuwe ontwerp is zonder fotografie, maar mét herkenbare illustraties. De nieuwe kleur rood is frisser dan het huidige rood. Daarmee sluit het beter aan bij de roodkleur die in onze winkels staat voor prijsuitingen als de Kleinste Prijsjes en Laagste Actieprijsgarantie. Omdat we schaalvoordeel realiseren door Euro Shopper te verkopen in verschillende landen, is de productomschrijving in het Engels met daaronder andere talen ter ondersteuning, verpakking verandert helemaal

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 6