SceïT Aantal In de Appie 'Kan ik je helpen?' Mijn lijst Producten Recepten ^Download-weetjes* Als je op het icoontje van Appie drukt, verschijnt de toepasselijke tekst: 'Kan ik je helpen?' Vervolgens kom je in een menu terecht met vier opties: Digitaal lijstje waarin je gewenste bood-schappen kunt tikken. Tijdens het tikken draagt Appie zelf suggesties aan, wat het invoeren een stuk makkelijker en sneller maakt. Je kunt de hoeveelheden aanpassen en boodschappen met een vingerdruk doorstrepen. Hier staan alle recente Bonus aanbiedingen en nieuwe producten. Een druk op de knop en ze staan op je lijstje. Daarnaast heb je de optie om via je Bonuskaartnummer je eigen aankopen te bekijken, bijvoorbeeld wat je als laatste hebt gekocht. Maar je kunt ook zien wat je het meest koopt, wat wel zo handig is want die producten wil je ongetwijfeld weer op je boodschappenlijstje zetten. Appie bevat alle recepten die sinds 2000 in de Allerhande, receptenkaarten en onze kookboeken hebben gestaan. In totaal gaat het om een kleine 9000 recepten, en dat aantal blijft groeien. Appie helpt je om snel het recept te vinden dat je zoekt, en alle benodigde ingrediënten staan in een klik op je lijstje. Een mix van foto's waar een wereld van informatie achter schuilgaat: recepten, nieuwe producten, speciale acties en tips om Appie beter te leren bedienen. ^R'ip/jnen stora4 ^uvve^°nuskaar^v^^^g'^,83 V°C boodschappen op 'n ritteï 7^" V ooemetm'nev' doe met m'n ex. bijna honderdduizend mensen Appie gedownload. En de voornamelijk positieve reacties op internetfora maakten onomwonden duidelijk dat Appie ook daadwerkelijk wordt gebruikt en prima van pas komt. Reacties en suggesties Jeroen is overdonderd door het succes. 'Bij de lancering ging het om een eerste release, waarbij we nog lang niet alle mogelijkheden hadden benut. Maar we wilden per se snel live gaan, om meteen van de gebruikers te horen wat ze ervan vonden. Achteraf een goede beslissing want Appie deed op dat moment al wat we beloofden. En dankzij de waardevolle reacties en suggesties van de eerste gebruikers konden we de tweede release nog beter afstemmen op de behoeften van onze klanten.' Nieuwe mogelijkheden Aan het begin van dit jaar verschijnt de tweede release van Appie voor de iPhone. Opvallendste verbetering is de mogelijkheid om alle boodschappen in de volgorde van de looproute van jouw eigen Albert Heijn-winkel te plaatsen. Dat maakt boodschappen doen nog makkelijker. En als je toch liever een andere route neemt, kun je de volgorde van assortimentsgroepen handmatig aanpassen. Maar daar blijft het niet bij. Volgens Jeroen komen er dit jaar nog meer nieuwe opties. 'Het delen van boodschappenlijstjes, bijvoorbeeld. Ook zijn we aan het onderzoeken of het wellicht mogelijk is om klanten de producten op hun Appie-lijstje straks rechtstreeks bij Albert.nl te laten bestellen.' En nu: de rest van Nederland Na de succesvolle introductie op de iPhone moet Appie in de nabije toekomst op ah.nl en op andere mobiele telefoons verschijnen. Jeroen laat doorschemeren dat er op dat vlak snel nieuws zal zijn. Appie is klaar om ook de rest van Nederland te veroveren.

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 5