voetbal de ««ommer- dal spelen onder trow itoy Eniannelson, W ifc 10nda,HlanoMW,SOT Romero en Blö"Lt mmckx een hoofdrol. Het is weer tijd om voetbalplaatjes te sparen! We hebben er een jaar op moeten wachten, maar ze zijn er weer: voetbalplaatjes! Medewerkers van AH beginnen de aftrap al met een 1-0 voorsprong: jullie krijgen het verzamelalbum en vijf voetbalplaatjes bij deze Aha cadeau! Van 25 januari tot en met 7 maart krijgt iedere klant vijf voetbalplaatjes bij besteding van €10 aan boodschappen. Net als begin vorig jaar kunnen klanten alle voetbalplaatjes verzamelen, die per club in de kleedkamer van het bijbehorende verzamelalbum kunnen worden geplakt. Dit jaar is er één voetbalplaatje meer dan vorig jaar: de felbegeerde kampioensschaal is erbij gekomen. Deze keer is er een hele nieuwe online voetbalplaatjeswereld! Je kunt je eigen online album aanmaken en met de unieke code op de plaatjes de verhalen van jouw voetbalhelden tot leven brengen. Neem een kijkje in de kleedkamers en ontdek alle verhalen van de spelers. Kijk snel voor een preview op www.ah.nl/ previewvoetbalplaatjes. Dit jaar (van 25 januari t/m 16 februari) kan er ook weer gestemd worden op spelers die nog geen kaartje hebben. Het stemmen kun je doen in je online plaatjesalbum. Tijdens de ruilmiddag van week 9 worden er drie nieuwe voetbalplaatjes uitgegeven van de spelers die de meeste stemmen hebben gekregen. Doe dan mee met de prijsvraag en win een rondleiding in de kleedkamer en een meet&greet bij jouw favoriete club. Fans (t/m 16 jaar) van Ajax, Feyenoord en PSV kunnen online ook een clinic winnen bij hun club. Ook kun je dit jaar je Hyvespagina opmaken in voetbalstijl en via een speciale gadget zien welke plaatjes jij en je vrienden dubbel hebben. Zo ruil je zo je online-album vol. Toch nog plaatjes tekort? Op woensdag middag 17 februari en 3 maart wordt er een landelijke ruilmiddag georganiseerd in onze winkels. Op 3 maart vindt dit ook plaats in het PSV-stadion! MAAR VAST Kleedkamergeheimen Stemmen Album vol? Ruilen

Personeelsbladen | 2010 | | pagina 13