'Ze zijn gewoon bijzonder lekker!' En worden besprenkeld met wee" naar de winkels! De medewerkers pakken de productielijn rolt. En dat is best veer, merkt Van Hoppe nuchter op. 's Ochtends om half vijf beginnen de eerste medewerkers met de koekjesproductie. De ingredienten (onder meer roomboter; suiker, bloem en zout) worden in grate bakken door een megamixer gemengd. Vervolgens wordt het deeg op een heel lange lopende band gelegd. Op de lopende band doorloopt het deeg in ongeveer 2,5 uur alle fasen van het productieproces. Wat wil Nederland? Claire Revis is junior merchandiser Houdbaar Zij vertelt ons over de samenwerking met Grootendorst. Voor deze kerst wilden we graag twee nieuwe producten introduceren. Daarbij is het van groot belang om je af te vragen: wat vindt de gewone Nederlander lekkere koekjes? Je inleven in de klant is essentieel voor het introduceren Aha 6 van een nieuw product. Kerstkransjes doen het altijd goed, net als producten met chocolade. Maar kerstkransjes met chocolade hadden we nog niet. Logisch dus om die aan het assortment toe te voegen. Daarnaast wilden we graag een lekker koekje in een leuke, nieuwe vorm in het assortment, speciaal voor de feestdagen.' De samenwerking tussen Albert Heijn en Grootendorst is vertrouwd. De fabriek uit Ochten maakt al jarenlang succesvolle koekjes voor Albert Heijn, ook onder huismerk En uiteindelijk kwamen de chocolade kerstkransjes en bladerdeeg kerstboompjes van Grootendorst dit jaar als beste uit de bus voor het kerstassortiment. 'Hun ideeSn over de kerstspecials sloten het beste aan bij onze wensen. Met elkaar zijn we vervolgens op het idee gekomen van een feestelijk kerstblik om de kransjes in te bewaren. Maar waar het eigenlijk om draait: deze koekjes zijn gewoon bijzonder lekkeri'B

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 6