klik klik Ware koopman Wiewat bewaart \omj&x£$L. koopwaar Op stap met Ahold AGF-verkoper Tim Bins, AH 1539 Noordwijk, geeft met veel commercieel gevoel, extra invulling aan het thema hele zak, halve prijs! TeemfemffieTGisi, vaste klanten bij Albert Heijn, op vakantie in Marokko was, kwamen zij een AH-vlag tegen die als kleedje werd gebruikt om koopwaar op uit te stallen. heeft wat! Dat dachten Bea van Gelder en haar zus Alie ook. Als vaste klanten namen ze AH Bitterkoekjes mee op hun vakantie naar Duitsland. Toen de zak leeg was, stapten ze over op Duitse bitterkoekjes. Gelukkig bleven de nieuwe koekjes vers in de hersluitbare AH Bitterkoekjeszak. Van 24 t/m 28 augustus namen zo'n 5500 gepensioneerden en vutters (62+) deel aan de dagtochten in het Duitse Wunderland Kaikar. Lunchbuffet, museum, straattheater, attracties, een boottocht, een heerlijk diner, prachtig weer... Een impressie? Ga naar: www.aholdpensioenfonds.nl, kies bij 'Oud-Medewerker' voor 'meer actualiteiten'. Klik vervolgens op 'Ahold Dagtochten 2009'. Ik heb het uitstapje als geweldig ervaren. Zelfs voor mooi weer was gezorgd! Ahold hartelijk bedankt! Mevr. A. Abrahams-van der Meer. Perfect geoiganiseend en oergezellig! Bedankt Albert Heijn. Mevr. A. ScheMs-de Bok. Pluim! Voor de twee medewerkers van AH 1434 Utrecht die ons naar de opstapplaats van de bus brachten. We dreigden de dag mis te lopen maar zij brachten ons op tijd naar de bus. Namens 4 gepensioneerden: hartelijk bedankt! L Smits.

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 8