OR in het land dam tot dam »V Abraham Zewdie, mannen Ik liep helemaal in trance1. na afloop fruitig frisse Onze sportieve collega's van Voor alle collega's stonden AH 1172 Enschede I De 25e editie van de Dam tot Damloop brak eind September opnieuwji - records. Liefst 60.000 deelnemers legden de 10 Engelse mijlen a£Rustig I wandelend of in vol tempo. Ahold was met 2850 medewerkers van partij met vele enthousiaste Albert Heijn collega's uit het hele landl De jubileumeditie van de Dam tot Damloop trapte op zaterdagavond 19 September at met een Dam tot Damloop by Night waar 25.000 recreanten aan meededen. De volgende dag liepen nog eens 35.000 lopers de traditionele route van Amsterdam naar Zaandam. Zo'n 14.000 wandelaars namen op zaterdag al deel aan de 7e editie van de Dam tot Dam Wandeltocht met afetanden van 9,17 of 25 kilometer Absoluut de snelste Albert Heijn-collega was Abraham Zewdie (45). De verkoper bij AH 1248 in Bilthoven pakte voor Ahold de eerste plaats in de categorie Businessloop mannen. Tot 3 kilometer doe ik het kopwerk maar wordt het gat telkens dicht gelopen. Op 13 kilometer zakt het tempo weg. Ik versnel tot drie keer toe en loop helemaal in trance. Ik ruik de finish. Die haal ik als eerste met 46 seconden voorsprong op de sterke concurrent Michiel de Ruiter Eindtijd: 53.03. Helemaal kapot maar dolblij neem ik mijn prijs in ontvangst. Het is en blijft een feest om met zoveel Ahold collega's deze loop te mogen doen.' www.damtotloop.nl - www.damtotdamwandeltocht.nl hapjes en gezonde cocktails klaar in de Ahold-tent. Alle leden van de ondernemingsraad vertegenwoordigen een bepaalde groep mede werkers. Deze groep wordt ook wel kiesgroep genoemd. Op deze wijze heeft iedere medewerker bij Albert Heijn een persoon als aanspreekpunt die alles weet over het reilen en zeilen binnen de functiegroep. Zo zijn er OR-leden die DC's vertegenwoordi gen, Albert, teamleiders, RM's/OM's, winkels... Dymphna van Dongen is vicevoorzitter van de OR en vertegenwoordigt de kiesgroep ASM. Ook werkt ze als ASM bij AH 1268 Ede. Hoe bereikt zij met de OR haar kiesgroep? Wij zijn als OR-leden gekozen door medewerkers uit het hele land en die willen we graag allemaal horen. Daarom gaan we in groepen het land in. OR-leden die zijn gekozen vanuit de winkels gaan langs winkels om te vragen hoe het gaat en wat er beter kan. OR-leden die gekozen zijn vanuit de DC's lopen hun rondes op de vloer en halen veel informatie van het site platform (overleggroep in het DC met vertegenwoordigingvan organisatie, medewerkers en OR). Uit deze bezoekjes komen hele leuke, leerzame gesprekken, die dan weer gedeeld worden met de rest van de OR.' Inzichten en ideeen Afgelopen September heeft de voltallige ondernemingsraad (20 leden) vergaderd in DC Geldermalsen, Tijdens de lunch schoven zlj aan bij de DC-collega's. Dymphna: 'Er ontstonden leerzame gesprekken die je nodig hebt om ieders werkveld beter te begrijpen. Een bijzonder geslaagde lunch!' De OR is op zoek naar meer mogelijkheden om zichzelf te laten zien en om jullie te horen. Heb jij een leuk idee? Mail dan naar: ondernemingsraad-ah@ah.nl 7 Aha

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 7