Teamleider vloert manager Renovatie met statiegeld Minikaasjes WILJIJJE STEM LATEN HOREN? TL VA Betsie Groeneveld deed op de barbecue van AH XL 1856 Ede datgene wat niemand anders lukte: SM Gert van Eden vloeren tijdens een potje sumoworstelen. Om geld in te zamelen voor de renovatie van de oefenkooi op hun tennisvereniging bedachten Isabelle, dochtervan Folkert Veenstra (Supplier Management Ahold EM Europe] en Eva Beentjes een actie. Door lege flessen in te zamelen bij AH 1123 Heemskerk haalden ze 360 op. Albert Heijn in Heemskerk vulde dit bedrag aan tot de 500 die nodig was voor de renovatie. Op hetgrtntdak van het DC in Zwolle broedtal 25jaareen kolonievisdieven. Vogelliefhebber Gerrit Gerritsen: 'Ze zit- ten hierveilig en brengen veel jongen groot. Jaariijks ring ik de jongen en dan blijkt dat ze tot in Namibie overwinteren. Op en neer naar Zwolle zo'n 20.000 km. Datzijn nogeenstrouweAH-klanten!' Medewerkers van AH 1032 Arnhem keken even raar op toen een klant vroeg of ze een kaasdummy kon kopen. Een paar weken later zagen ze het resultaat: een miniatuur kaaswinkel, gebouwd in de dummy! Kom dan naarde KLANKBORDDAGEN 7 oktober voorteamleiders 8 oktober voor ASM SM 15 oktober voor medewerkers verkoop- afhandeling en kwaliteitsmedewerkers 27 oktober voor medewerkers verkoopklaaren vers Geef je dan snel op via ondememingsraad-ah@ah.nl In Hongkong geloven men- I sen dat 8 een geluksgetal is. I Wil je een 8 in je nummer- bord, dan betaal je daarveel geld voor Caissidre Ineke Mak,AH 1344 Huizen, spotte deze wagen. Aha 8

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 8