nieuws A1 een aantal maanden is er veel media-aandacht rom om Nieuwe Influenza A (H1N1), voorheen Mexicaanse griep genoemd. Als medewerker van Albert Heijn kom je dagelijks in contact met veel collega's en klanten en loop je de kans besmet te worden. Daarom is het belang- rijk om extra voorzorgsmaatregelen te nemen. Voorkomen is beter dan eenezen Er zijn vier tips om de kans op besmetting te verkleinen: 1. Was vaak je handen met water en zeep en droog ze af met een papieren handdoekje. Gooi dit papier daarna weg. Zorg bij het gebruik van een handdoekautomaat dat je een schoon en droog stuk van de rol pakt om je handen af te drogen. Geen water en zeep bij de hand? Ontsmet dan je handen met een desinfecterende gel. We gaan ervoor zorgen dat deze middelen in voldoende mate in de winkels, DC's en kantoren aanwezig zijn. 2. Maak regelmatig schoon en met extra aandacht voor oppervlakken en voorwerpen die door veel verschillende mensen worden aangeraakt. 3. Hoest of nies nooit zonder iets voor je mond. Gebruik een papieren zakdoekje en gooi dit daarna direct weg. Geen zakdoek in de buurt? Hoest of nies in je elleboog. Hoest of nies je toch in je hand was deze daarna direct. Draai in ieder geval je gezicht weg zodat je niet hoest of proest in het gezicht van een ander. 4. Vermijd contact met mensen die griep hebben. ■m ilKsl Symptomen De symptomen van deze griep zijn gelijk aan een gewone griep: plotselinge hoge koorts, koude rillingen, hoofdpijn, spierpijn en een droge hoest Als je last hebt van deze verschijnselen, neem dan telefonisch contact op metje huisarts. Hebje Nieuwe Influenza A (H1N1) blijf dan thuis anders besmet je collega's en klanten. Het besmettingsgevaar is geweken na ongeveer 7 tot maximaal 10 dagen. De geconsolideerde netto-omzet die Ahold bekendmaakte over hettweede kwartaal is 6,4 miljard.Ten opzichte van hettweede kwartaal van 2008 steeg de netto-omzet met 11,5% en met 3,9% tegen constante wisselkoersen. De inflatie is in het tweede kwartaal aanzlenlijk gedaald. Wij bleven veranderingen zien in het gedrag van zowel consumenten als concurrenten, met een toenemende nadruk op prijs en promotie. In de Verenigde Staten presteerden Stop Shop en Giant-Landover opnieuw beter Giant-Carlisle investeerde voortvarend in prijs en promotie. In Europa groeide het marktaandeel van Albert Heijn door goed in te spelen op de behoeften van klanten en door de marges te beheersen. Albert Heiin De netto-omzet steeg met 7,8% tot 2,2 miljand. De netto-omzet van Albert Heijn supermarkten bednoeg 2,1 miljard, een stijging van 7,9% Op 28 juli jl. maakte Ahold de geconsolideerde netto-omzet over het tweede kwartaal van 2009 bekend. ten opzichte van vorig jaar die hoofdzakelijk het gevolg was van de ombouw van de voormalige Schuitema-winkels naar Albert Heijn-winkels in het tweede haHjaar van 2008 en begin 2009. De identieke omzet van Albert Heijn super markten steeg met 0,4% ten opzichte van een zeer sterk tweede kwartaal vorig jaar, hetgeen deels verband hield met het EK voetbal 2008. 13 Ah£ HANDE WASSEN! OMZET TWEEDE KWARTAAL 2009

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 13