5 Aha wens? Miaiay uksuz ui\ ure uu Nieuwegein: 'Natuurlijk hoor ik om me heen wel eens wat gemopper, maar dat mede- werkers in de DC's het minst tevreden zijn, verbaast me. Zelf ben ik heel tevreden. Er zijn genoeg doorgroeimogelijkheden en ook de vakanties zijn goed te regelen. Het werk is fysiek nogal zwaar. Door de afwisseling krijg ik voldoende rust; 1241. hoofdkantoor Zaandam. 'Om me heen werken vooral veel enthousiaste en inspirerende mensen, die doelgericht te werk gaan. We doen er alles aan om onze producten met succes weg te zetten. Het concrete resultaat van je werk dat je terugziet in de winkel maakt mij nog enthousiaster. Ik werk nu bijna een jaar bij Albert Heijn en krijg genoeg uitdagingen en kansen. Als ik iets zou willen veranderen, is het dat sommige processen wel wat sneller kunnen.' TL VA Alie van Noort 1581 uit AH 1116 lelystad: 'Ik kan me prima vinden in de visie van Albert Heijn en ik ben echt trots dat ik voor dit bedrijf werk. Natuuriijk heeft iedereen altijd wel iets wat hij wil veranderen, maar verder dan het clicheantwoord "salaris" kom ik niet Wat ik heel fijn vind, is dat de leiding in mijn winkel iedereen overal bij betrekt; Hoeere respons? Om te weten te komen wat er leeft onder medewerkers is het belangrijk dat zoveel mogelijk mensen hun mening geven. Met een paar veranderingen is getracht om de respons dit jaar te verhogen. De vragenlijst is korter gemaakt. Het hoofdkantoor heeft de vragenlijst digitaal ontvangen. Elke afdeling en winkel kreeg tussentijds respons over het aantal medewerkers dat de lijst al had ingevuld en de invulperiode is verlengd naar 2 week. En dat heeft resultaat gehad. Maar liefst 38% van de medewerkers heeft meegedaan. Dat zijn 9000 collega's meer dan vorig jaar, toen deed 27% mee. Respons in cijfers Totaal 36% Winkels 35% Suppy chain 74% Hoofdkantoor 52% Waar vind ik onze resuttaten? Winkels met voldoende respons (15% of meer) hebben een poster ontvangen met daarop de uitslagen van hun eigen winkel. Wil je de uitslagen in detail bekijken? Vraag naar de uitkomsten bij je leidinggevende, die heeft een volledig MTO-rapport gekregen met de details. De distributiecentra en het hoofdkantoor ontvangen per afdeling een poster.

Personeelsbladen | 2009 | | pagina 5